Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Koliko ja vidim, prvi talasi ce vise sa jugozapada doci, nego severozapada. Nece imati snagu da predju preko cele zemlje, odnosno mi u Banatu opet sto bi mims rekao corak. Sto se srede na cetvrtak tice, tu cemo izvisiti samo mi u srednjem Banatu i severnom Banatu( male kolicine padavina), dok ce juzni Banat, a pogotovo u Vrscu biti pravi potop! Cetralna Srbija takodje, dijagonalno od CG sa jugozapada ka Vrscu potop!

Oprobah se i ja kao meteorolog, heheheh. Promasih sve za jedan dan, odnosno video sam par sati kasnije da nisam dan potrefio, ali me mrzelo da ispravim.... sta kazete?
 
Kukajte svi! I kod mene pade 10ak l,a dok juce nisam napisao sve obilazilo. Trebalo je samo da odgovorim posle nekog kod koga je palo vise, a ne posle 9 l. :-D

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Kimi kad ce sve ovo prestati:osmeh::ppozdrav:
Sve mi je poremetila:osmeh: Za danas bi imao oko 20 kj za setvu. Sad sto kaze Kovacev tesko da cu skoro u njive.
@Maxa
U buduce aj da se dogovorimo da kuka samo jedan od nas jer ne vredi obojica. Izazvacemo poplave:osmeh:
Od nocas u 01-02 h do sad oko 35 l. Pljusti i sad ko luda.
 
Poslednja izmena:
Juče ujutru me dočekalo 8 litara u kišomeru, a danas odem da vidim kad ono 27 litara, lepa kiša pala....
 
Juce poslepodne 10 l i nocas 60 l . Vrlo zadovoljan. Pre toga smo zadnju kišu imali početkom aprila.
 
I ja sam se malo žalio i dobili smo 11 l noćas :osmeh: Trebalo bi više, ali dobro je i ovo.
A sinoc na RTS - u najavili nevreme za 15. jun :sta:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh