Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobro,nije šija nego vrat,A za gos.Putin,neko je video to je sigurnojer su trenutno dva majmuna najbolji prijatelji,i tako da se oko para lako dogovori,a sa druge strane daju po pola mil.evra za egzit kao tako se povećava neka ekonomska **greška materina ,a ja i posle 18 godina nisam video ni pola evra od egzita kako direktno u parama tako ni na primer da se svake god od dobitka usvakoj regiji opravljaju recimo bolnice ,domovi zdravlja pa tako svake god jedna opština,sad samo još da počnu makedonce da pomažu.
Polako pocinjem da menjam misljenje o tebi, normalo u pozitivnom smislu.:osmeh::ppozdrav:
 
I ja sam ko mikser gazio traktorom dvorište da isteram kola iz garaže...a izgleda da ću morati i skidati sneg sa nekih krovova,baš je težak..
 
zima-006209e546dd1dd50f0.th.jpg

Kod nas je stao sa padanjem trenutno -0,8 i lagano steze.Sutra mozda i malo sunca a od ponedeljka zeko trazi mamu.
 
Da li i kod vas iskljucuju struju?sinoc,tj jutros nije bilo od oko 2 do 9 ujutru,i sad pre 20minuta je nestala...kao nekad 90ih,
 
Kod nas oko 30cm u naselju ali u ataru i preko 50cm,a negde ga je bilo i preko haube od nive smet ili koji li je djavo.Tri puta sam danas zaglavio sa nivama u ataru prvi put sa mojom,a posle i dva puta sa sluzbenom sreca uspesno sam se odglavio prvi put sa patosnicom,a druga dva puta su samnom isla jos dvjica lovaca i oni su glumili dodatnu trecu vucu!:osmeh:
 
Ovde nekih 5-6cm snega odokativno. Palo je dosta kise juce, nocas i danas prepodne i bilo je 2-3 stepena. Tek oko 13h pocelo da prelazi u sneg ali se topio veci deo brzo. Sad tek temp presla u minus.
 
A voj put nije ni sol bacio a kobojagi put po važnosti oma iza autoputa.A ovoma buzdovanima iz vlade vojvodine ,bilo bi bolje da ste nama kupili vozilo za čišćenje puteva nego što traćite naše pare za bosnu i druge države.

Slažem se sa tobom kolega , ipak niko nije pita narod čije su pare šta sa tim da se radi , nije ih AV ni zaradio , pa da radi snjima šta hoće . U pitanju su tu vjerovatno "uzajamne političke i propagandne pomoći " . Evo kod mene konkretno u opštini od para iz Srbije je uradjen malo veći parking u centru opštine . Realno zašto bi ljudi iz Srbije davali svoje pare za parking u Srpcu , (200 000e) , niti ih je ko pitao , niti su u mogućnosti jer je sirotinja slično kao i ovde , niti je to zapelo nešto pa da se pomogne . To je samo nešto uzajamno izmedju stranaka isto kao što odavde ide nešto za Kosovo niti znamo kome niti smo u mogućnsti . Čovjek je u pravu (Savo) a treba biti realan i priznati.
, pa
Ovde kod nas je ispraćeno pričom : to su naša braća , naša matica , a jaki su sa parama pa hoće da pomognu , :haha: , pa vi prokomentarišite "braćo".
Mislim da ste vi naša braća jedino zbog toga što ste isto jebani kao i mi , a nebunimo se , pa smo izgleda "topla braća"
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh