Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
http://www.alo.rs/vesti/drustvo/ovo...-da-disemo-evo-sta-srbiju-ocekuje/174318/vest
Bas volim kad vidim senzacione naslove ko da je prvi put moguc pakao.

Za sad mi deluje da ce dugorocna prognoza accuweather ubosti bar prvi deo leta. Oluje kod nas, suvo u dobrom delu zapadne Evrope i Britanije

aba9f3421c36612a0031a00a1a010048.jpg
 
ovih dana ko dobije, dobio je. Posle do preobrzenja slaba vajda... bice sad susan period.... Tako da su ove padavine zlata vredne...
 

Ako je toliko palo na terenu kod tvoje kuce tako i napisi.Sava Kovacevic navodnjava non stop,tamo da padne i litra zemlja je vlazna.Te noci kad je tih 27 litara palo kod tvoje kuce ceo zapadni atar je dobio svega 2 litre.Oblak je isao sa strane Feketica i zakacio jedva deo grada.I ako te interesuje samo 8 i 1 reon a za druge te bas briga onda ti i nije mesto ovde
 
Evo i ovde počela kiša, slabijeg do umerenog intenziteta, a gledim na radaru, stiže tura za turom i Mađarske pa pravo na Jug...
Kod mene....:cao:
 
Juče popodne je bilo 18l kod mene u dvorištu, noćas je palo još 5.5l tako da je ukupni bilans za juče 23.5l.

Trenutno idu neki oblaci sa severa, samo je pitanje da li će nas zakačiti, trenutna putanja im je ka Vrbasu i Kuli.
 
Nas je obišla samo tako kako juče tako i danas,neka mesta dobijaju četvrti put dobru kišu,a mi ćorak,lepo sam ja napisao da ostavi nešto za jul,ali ...
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh