Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod nas i dalje pljušti, drugar mi je javio da je do sad kod njega u Tuku 47l palo al pada i dalje jako. A ne smem ni da zamislim kako je na Mlaki (krivina na bečejskom putu).

 
De je otisao oblak, jel otisao preko Rume za SM,Calmu ... ?

Чалму је ухватио пљусак...мене је отерао са прскања, тачније отишли смо неких сат ипо пре него што се прво спустила тиха, а потом и пљушчина...колико је пало кише не знам јер нисам био поставио кишомер...по процени око 15так литара, е сад колко је пало прева западу то не знам јер сам у међшувремену стигао кући у СМ....
 
Kod nas ni kapi,padala je od naplatne rampe u Mitrovici pa prema Rumi.
Galicije,pravilan naziv za taj deo atara je Tabanac.:ppozdrav:
 
Kod nas mauna,ali kako se bilo razduvalo i kakvi su oblaci isli ja sam prizeljkivao da ne padne nista:osmeh:
 
Јбг ми СРЕМЦИ не знадемо граматику, па често у множини додамо ОВИ наставка тамо ди му место није....:haha:тако и овде, граматички је исрпавно ТАБАНЦА, али то код мене не важи па ми онда кажемо табановца (за нас сремце ово важи за стале не знадем)...
 
Мам јок, сунце јако, пластика лоша, да не испуца, дебело је плаћен:haha: па стоји под шупом у дебелој ладовини:osmeh:....

Јок море, сломио сам био носач на коме је био забоден на сред авлије, јуче када сам косио траву са косачицом, а други нисам стигао да нарпавим па сад стоји на сигурном...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh