Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bilans do 7 h od juce.
4rvksg.jpg
[/IMG]
 
Ноћас целокупно у 6 наврата 6 пљускова. Од тога 3 дооообра. Незнам колико је накапљало у (киш)омерима ....

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
Kuci kod mene 27 litara,kod sogora na salas u livade 29 litara.
 
Juce u 7h u kisomeru 12lit ,jutros 11lit i trenutno dobar pljusak koji ako je verovati radaru nece bas skoro stati.
 
Kod mene ukupno juce popodne i nocas 16l (kisomer u basti 16.5l). Kod drugara u drugom delu sela 22l.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Da mi je neko rekao pre 20tak dana kad je bio onaj pakao (plus u najavi do kraja juna) da ce da padne 80l do kraja juna i da ce biti jesenje vreme ja mu ne bih verovao i oterao bih ga u tri lepe sto me zajebava na svu muku.
Iskren da budem poucen proslom godinom a i kako je psenica ranije uzrela i kukuruz vec 29 maja krenuo da se uvija nisam verovao da moze da dodje do totalnog preokreta bar za jare kulture. Cak sta vise krenuo sam da se oprastam sa kukuruzima. Za ozime kulture je vec nazalost bila kasna ta spasonosna kisa 13-14 juna.
 
Da je dosla bar 3-4 bila bi mnogo bolja situacija,mislim da bi psenice jos uvek bila zelena

Послато са TA-1021 уз помоћ Тапатока
 
Za neki dan će ponovo da se zazelene..klija pšenica u klasu.

Sent from my ASUS_Z012D using Tapatalk
To si u pravu,sad proso pored ogleda psss,ima psenica koje su crne katastrofa,a ima nekih koje imaju jos uvek zutu boju,e sad sta li ce biti ne znam.... Vreme kod nas neko rominjavo,nakapala do sad 16l za tei cetri dana

Послато са TA-1021 уз помоћ Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh