Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ala ga je uprzilo ali nije neka velika temperatura vec veliko isparavanje pa je subjektivni osecaj kuku-lele!
 
Poslednja izmena:
Od 7.07 do danas kod mene u dvoristu palo 65 litara/m2.U ataru negde vise,negde manje.
 
Vec me brinu ovi oblaci,kad pocne ne moze da stane. Ovih dana smo pokisli nenormalno,nece da obidje nikako...:kisa:
Jun se ponavlja,ali kukuruzi,suncokreti,soje i deteline izgledaju perfektno. Ko je sejao i postrno,i taj ce imati sta da obere ili ovrse..:ppozdrav:
 
Šta mlatite i lupate to bre po 1000put, kakvo loše/odnosno lepo vreme po svetskom prvenstvu ? Batalite više te teorije zavere i slične gluposti, uzmite knjige malo i internet i edukujte se.

I nije tačno, nazire se nova promena sa zapada i posle tog famoznog 15-og.

Sutra veče kiša i pljuskovi u Vojvodini, posebno zapad Srema i Bačke.
 
Šta mlatite i lupate to bre po 1000put, kakvo loše/odnosno lepo vreme po svetskom prvenstvu ? Batalite više te teorije zavere i slične gluposti, uzmite knjige malo i internet i edukujte se.

I nije tačno, nazire se nova promena sa zapada i posle tog famoznog 15-og.

Sutra veče kiša i pljuskovi u Vojvodini, posebno zapad Srema i Bačke.
I bre Kimi sto si na kraj srca ,malo sale nije na odmet ,samo se poklopilo mozda slucajno mozda ne:ppozdrav:
 
Kod mene nista danas od kise,bilo pretezno suncano,ali sta vredi kad je moj grad dosta ostecen,moj potok linija ima 5 mostova,2 su unistena,2 ostecenja i zatvoreno za aute,1 ostao 100% citav,kako izdrzao nemam pojma
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh