Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
У овом таласу, у три дана , до јутрос је пало 38 литара. Пошто још увијек подобро пада укупно ће прећи 50 литара. Богу хвала, доста је поправила стање. У априлу су температуре достизале 30 у хладу, а није било кише.
 
Velika suša vlada i u Mađarskoj, SLovačkoj, Poljskoj, Ukrajini, delovima Nemačke i Austrije i naravno kod nas.
 
Ja se još uvek uzdam u kimija i nadam njegovim prognozama... Do sada kod nas ništa, a kako izgleda neće ni biti.. Vidim šuškaju nešto tamo za petak tek...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Ja se još uvek uzdam u kimija i nadam njegovim prognozama... Do sada kod nas ništa, a kako izgleda neće ni biti.. Vidim šuškaju nešto tamo za petak tek...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
Kako mozete vec vise da verujete u te dolazece prognoze?
Sledeci petak,potop,dodje cetvrtak,nista od kise...i tako u nedogled....
 
A gde ke to bilo kise u Mitrovici,ja bio il nisam ni pokisnuo....
Ja sam u delu Macve al pripadamo opstini S mitrovica a dosad ni kapi nismo dobili od zadnjeg snega. Sve nas izobilazilo do sinoc ali zato je sinoc padalo za sve pare.Nemam kisomer ali tesko bi izmerio koliko je palo jer sve pukodine u koje si dlan mogao staviti je poravnalo i tone zemlja pod nogama sad a bilo je n ivici propasti vec
 
Ajde što zaprašuju nas ali zašto i druge kod kojih je suša ako smo mi predodređeni za to?

Нисмо ми предодређени за запрашивање, већ се то ради широм планете из неког разлога. Погледај какве све непогоде се јављају у задњих 10так и више година. Било их је и некада у прошлости али ових јачина тешко. Климатске проемне су озбиљне, само нико то неће да призна, а све јер се број људи на земљи енормно повећао. Па само ми по човеку емитујемо око 300 вати енергије сваки дан, где су аутомобили којих има на милијарде, огромни загађивачи фабрике. Ако се овако настави земља ће бити уништена...ево гледам данас моју улицу у СМ. Недеља је прошло је бар 1000 аутомобила кроз њу. Јбт нико више неће да мрдне пешке нигде, сви колима иду. Полудео народ начисто, сви остављају кола испред кућа, ваљда да се види да имају јебени ауто...

Можда касније буде падавина, нажалост уверен сам да ће се поновити прошла година, када смо ми у Срему гадно извисили са приносом. Још једна година као прошла и најебали смо опасно....
 
Neko se igra sa klimom 2012 na doata mesta na zemlji susa,2014u maju za 3dana 200litara kise.Neko se gadno poigrava kako izgleda.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh