Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kolicina padavina na meteoroloskim i automatskim stanicama i najvisi izmeren snezni pokrivac od ovog ciklona... Mislim da se moze reci bar u vecini predela da je susa konacno prekinuta...
Screenshot-2.png
 
Kod mene napadalo 20 cm ali na severu vise,juce sam bio u Novom Sadu,sneg jeste bio veci ali se dosta istopio,mora da se pazi,nesme da se ide gde su one ledenice na krovu...
 
Pa otisli nasi reporteri u Nemacku,da snime prilog o Ivici i Marici,da vide kako su se snasli. I pitaju prvo Ivicu,kako vam je jel ste zadovoljni.Ivica: ja sam prezadovoljan,ustanem ujutru,doruckujem pa na verandu,posle popijem kafu pa na verandu,dodje vreme rucka i posle toga ja opet na verandu,posle podne malo dremnem,pa na verandu i tako do uvece,i svaki dan isto. Zahvale mu se reporteri na cudnom opisu,i sad dodju i kako ste se vi Marice snasli,kako je vama u Nemackoj. Marica: a nisam ja Marica,ja sam Veranda...
 
Ja sam bio u Novom sadu,dosta izletanja je bilo,jedan kamion se raspao u delice,kamiondzija je isao prebrzo ,video sam na slep sluzbi ostali samo citavi tockovi od kamiona,nesme da se vozi brzo po magli i poledici ali to neki nemogu da svate.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh