Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jebes ga sad je kljucno, gde padne napravice prinos do kraja. Necu nikad zaboraviti 2012. i juzni Banat kad su u julu dobili ko zna koliko kise. Imali ljudi svega i puno.
Mi ovde ko da smo osudjenici, nikad da sastavi malo vise padavina, sve nesto na kasikicu.
 
Jutros oko 3-4h je malo grmelo,malo duvalo i palo nekih 5l sada polako natapa dosadna jesenja samo usra berbu maline,baliranje deteline i sena.
 
Jebeš ga,modeli zasrali skroz,pokazivaqli su za sinoć zanemarljivu količinu,a ono palo onoliko koliko su pokazivali za ponedeljak,danas trebalo biti sunčano ,a ono crnjak,srećom navatah juče dva matorca od kojih jedan invalid u pemziji on je vozio na njivi traktor a drugi 60 god. je slagao na prikolici bale pa uvezoh i ja prvih 200 bala slame,danas sam teo završiti ali đokson malo.
 
Jebes ga sad je kljucno, gde padne napravice prinos do kraja. Necu nikad zaboraviti 2012. i juzni Banat kad su u julu dobili ko zna koliko kise. Imali ljudi svega i puno.
Mi ovde ko da smo osudjenici, nikad da sastavi malo vise padavina, sve nesto na kasikicu.
Ime jel ti znas sta pises???sem par izuzetaka u okolini na dobrim zemljama i rane setve,2012 je bila debakl-juzni banat je najgore prosao.Soje 2-8 metara.kukuruza ni toliko.
Kod nas 2 litre nocas.
 
Kod nas pucaju gromovi morao sam sve iskljuciti iz struje. Deset puta je nestajalo struje.
Pocinje neka sitna jesenja,a i sinoc je malo padala.

Poslato sa HUAWEI Y560-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Jebes ga sad je kljucno, gde padne napravice prinos do kraja. Necu nikad zaboraviti 2012. i juzni Banat kad su u julu dobili ko zna koliko kise. Imali ljudi svega i puno.
Mi ovde ko da smo osudjenici, nikad da sastavi malo vise padavina, sve nesto na kasikicu.
Ja ne znam odakle takva informacija da smo juzno Banacani prosli dobro i imali "svega i puno" Ne daj Boze da toliko imas koliko smo mi onda imali.
Jedino kasna Majska setva soje je uspela nesto davati, ostalo je sve bilo za nikad vise.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh