Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Brankovicu jel napadalo nocas kod tebe? Kod mene je dobroooo mokro. Ja sam bas probao da kopam i nisam mogao da nadjem suvu zemlju. I danas je u dva navrata bio lep pljusak. A vidim najavu za sutra ceo dan kisa i bice preko 40 l. Veruj mi da ako to padne h opste nece da pretera. Za kukuruze ce to biti sasvim dovoljno da zavrse lepo i da bude dobro rodna godina. A i najava je da narednih 15 dana nema temp preko 30. Milina ako se ostvari.

Ma,skoro nista. Juce ujutru 5 l, sinoc i danas jos oko 3 i to je to.
 
U Obr upravo poceo dobar pljusak. Videcemo do kad ce padati. Msl da ce ici do sutra uvece. Dobar oblak i vidise da se ne pomera. Zao mi je Brankovicu da je slabo palo kod tebe. Nadam se da ce ova od sad doci i do tebe. Videcemo sta ce doneti ova noc i sutrasnji dan. Verujem da ce se ona Kimijeva slika i prognoza za ponedeljak ostvariti za nas kraj.
 
Nemogu da verujen sajt YR pokazuje sutra za Pozarevac 54lit. Inace popodne opet dobar pljusak.

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Ja zvanično nisam vozio po većoj kiši i većem nevremenu. A led je tukao bogme veći od klikera jedno 10ak minuta. Toliko se smracilo u momentu da sam skrenuo kolima u prvo otvoreno dvorište i uleteo pod drvo da nas ne olupa... A zadnjih 15km do kuće nisam vozio duže pa ni zimus po onoj mećavi. Voda je plivala na sve strane.
 
Pada prava jesenja koliko vidim iz sobe skoro 10lit do sada. A javljaju ceo dan. Juce je potopila Kostolac.

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh