Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod nas ništa. Trenutno sija sunce...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Nista spektakularno a najavljivano svasta nekih 2l. Verovatno je kosava juce prepodne odradila svoje

Manje više da. Već zapadnije iza Juhora je bilo nešto više.

Kod mene kući je isto košava duvala jako, ali je zatim probio jak jugozapad pa je bilo 27litara uz olujni vetar i malo sugradice.

Danas definitivno u centru pažnje isključivo dolina Zapadne Morave, mada i drugde može biti pljuskova.

Tamo je razvijen takozvani superćelijski kompozitni parametar... ili što bi ga mi zvali, šansa za uništitelja malina... e sad, kako bi ga nazvali u septembru ne znam :osmeh::
de_model-de-310-1_modswisseu_2018090400_14_960_242.png
 
Vrsac tako velik da kod jednog clana pada kisa,a kod drugog nista :haha:.Inace mi brali skoro ceo dan,u dva navrata bio pljusak ali nekako smo izgurali do pre sat vremena ,no vise ne moze,blato.
 
Данас опет добили лед у Чалми...сва срећа па је кратко падао и са кишурином...пало за 10 минута 12л кише...ухватило само део села, према Фрушкој гори....туда је протутњало то невреме...после тога је ромињала кишица, мал пада, мал непада...
 
Kod nas veceras dobar pljusak uz nesto sitnog grada po selu, sta li je po ataru jos ne znam, nadam se da nije nesto strasno bilo, bar po tome sto je radar pokazao.
 
Vrsac tako velik da kod jednog clana pada kisa,a kod drugog nista :haha:.Inace mi brali skoro ceo dan,u dva navrata bio pljusak ali nekako smo izgurali do pre sat vremena ,no vise ne moze,blato.

Milovan je inace iz Vrsca,ali ja sam udaljen od vrsca 9km jedno selo pored Vrsca.Kod nas kisa danas u 3 navrata.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh