Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sad gledem ima neke najave za subotu u toku dana. Koliko je to moguće? Mada i ne treba sad da pada. Pitam da nas ne iznadi i pokvari poslove.
 
Razlike temperature od proseka za period do 20. septembra.

2mtemp_anom_180-1.jpg
 
Nema kise u najavi do kraja septembra mislim da ce dobro doci svima da poskidaju soju i kukuruz, ali vise me brine ako je ne bude u oktobru a treba spremiti i posejati za psenicu. Mada nam je to mozda signal i da je ne sejemo, ima ko radi za nas i ko ce sve to da posredi :osmeh:
 
Kimii tebe cekamo!

Ima li kakve sanse za kisu u ponedeljak?ili ovih dana sa ovim zahladjenjem ili ce biti to sve suvo?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Cuo sam da ce za vikend biti neka kisa i bice hladnije posle toga opet ovako,ovo vreme je super za premanje drva za zimu i prodaju,dozivotno bi zeleo da mi bude lep dan.
 
Sta ce nam kisa ima celu zimu da pada, ako mislite nesto sejati, neka toga, nek uvoze ko i do sad. Evo odobrice na 6 meseci uvoz bez carine za psenicu, taman da se nakupe i da padne cena u zetvi.
 
Ja sam sad video yr.no da za moj kraj za sledeću nedelju (konkretno sreda-četvrtak) oko 20-30l i lepo hladno vreme. Što se mene tiče meni treba kiše da nakvasi kako bih mogao da uradim-spremim za sejanje pšenice. Takođe bih voleo da se ispuni svakome vreme kako mu odgovara. A koliko je suvo trebaće jedna dobra jesenja natapača.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh