Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Juče 7lit, danas 2lit... I da nije pala,i tako bi bilo dobro.
 
Na svakih sat vremena pocne pljusak taman se lepo razvedrilo ja zaboravio prozor na kolima spustio se pljusak i bilans katastrofa puna kola vode sediste se natopilo celo cak je i kontrolna tabla pokisla.
 
Evo i ovde nesto pocinje,jutros kad sam tanjirao strnjiku onako samo pokvasi haubu pa stane i tako par puta,nista strasno.Sad zaliva dobro,pljusak 15+minuta.
 
Poslednja izmena:
Kod mene u Arandjelovcu haos odneo jedan most ,jedan auto se zakacio za banderu,u Vrbici mom prijatelju usla voda do 1m i polomilo ogradu,Nikad gora godina nije bila,sneg za pocetak proleca,a pakao krajem proleca,potop za pocetak leta i taako dalje
 
Brankovicu jel napadalo nocas kod tebe? Kod mene je dobroooo mokro. Ja sam bas probao da kopam i nisam mogao da nadjem suvu zemlju. I danas je u dva navrata bio lep pljusak. A vidim najavu za sutra ceo dan kisa i bice preko 40 l. Veruj mi da ako to padne h opste nece da pretera. Za kukuruze ce to biti sasvim dovoljno da zavrse lepo i da bude dobro rodna godina. A i najava je da narednih 15 dana nema temp preko 30. Milina ako se ostvari.
 
Nas promasise ovi oblaci koji su se istresli u Vrbasu. I ne samo ti vec i oblaci sa istocne strane. Crna linija u zaokruzenom delu je granica nase opstine, lepo nas okruzise oblaci. Inace kod nad trenutna pada neka skroz sitna jesenja...
56b4ab98afa77512c27a4fc4ead3d020.jpg


Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
U Šolama, Zmajevu, Temerinu, Nadalju kiše stogod. Bilo vozila pored puta, sacekali da stane kiša.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mršave 2 litre,neću više ni da gledam radar samo se nerviram,oblaci idu pored nas bukvalno na kilometar,iz mađarske u pravcu sever-jug,ni jedan da krene ka zapadu i tek onda kad nas prođu krenu ka zapadu,to je za neverovati.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh