Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod nas noćas i jutros par pljuskova u kombinaciji sa tihom kišom,palo 9 litara ,sa onom od preključe ukupno 15 litara,sad je već lakše.
 
Evo opet od jutros dva naleta jakih pljuskova...Vjerujem da je ovdje preslo 300 litar u poslednjih mjesec...opet sam neku travu pokosio a evo kisne a ima bome ljudi koji nisu ni prvu jos kosili
 
Ajd ne kukajte,ali stvarno nema potrebe jer u martu je pala lepa kiša,sad nema potrebe za ovolikom kišom,jer martovska kiša zlata vredi po nekima,ali sad to ne možemo videti.
 
Do danas svega 7l,sad vec pola sata pada onako lepo,prava jesenja

- - - - - - - - - -

Ajd ne kukajte,ali stvarno nema potrebe jer u martu je pala lepa kiša,sad nema potrebe za ovolikom kišom,jer martovska kiša zlata vredi po nekima,ali sad to ne možemo videti.
Dobra kisa u martu moze da pokrije april i maj,ali posle teba kise pod obavezno,svi smo svedoci kako je prosla psenica ove godine zbog nedostatka padavina u maju i junu:ppozdrav:
 
Ajd ne kukajte,ali stvarno nema potrebe jer u martu je pala lepa kiša,sad nema potrebe za ovolikom kišom,jer martovska kiša zlata vredi po nekima,ali sad to ne možemo videti.
U martu je pao i sneg.Moja deca a i mnogi kod nas su u aprilu sejali u presuvo,tako da nije bilo kiše u junu mogli bi da se slikamo.Sad je malo preterala ali takva je priroda.Žao mi je samo onih ljudi po Srbiji što im bujice prave probleme a mi svi ostali treba da ćutimo i da se pokrijemo ušima.
 
Konatice, juče 10l a prekjuče 38l, to je bilans jula za sad, jun 199l, od početka godine 563l, skrenem juče sa Ibarske pa preko Baljevca prema Konaticama, ona bujica je samo premestila paralelno u njivu deo puta u dužini od 20m kod mostića u dolini. Privremeno nasuto makadamom da može da se prolazi....
 
Evo ja sam u bašti sad komotno radio frezom,spremio za kupus.Na noževe ne lepi,obuća čista. Eto koliko je kiše palo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh