Subvencije u poljoprivredi za 2018 godinu

Ja mislim da je za krmace povecano na 10.000din,ali nisam siguran dali je tako bilo i prosle godine.

ali opet ako ti krmaca umaticena ide 1ha zemlje po pravi preceg zakupa,ako sam dobro shvatio.


Pa ajde vi sad recite,jel ste zadovoljni sa socijalnom pomoc od 4000din?to je cisto sprdaje sto nam daju u ratarstvu.
 
A sta ko drzi svinje i krmace ovde u Macvi gde nema zemlje za zakup....?
J.bes ratarstvo , al opet se drzi marva zbog preceg zakupa.....:sta:
 
Yebeš ti privredu i privrednike u kojoj se proizvodnja planira na konto subvencija.

Ovde ti guram, onde ti vadim, čik pogodi šta ti radim.

Nego...

Tekst konkursa, obrazac prijave i Pravilnik mogu se preuzeti na veb-sajtu Pokrajinskog sekretarijata za poljorivredu, vodoprivredu i šumarstvo AP Vojvodine: www.psp.vojvodina.gov.rs.

Pokrajinski sekretarijat za poljoprivredu, vodoprivredu i šumarstvo raspisao je Konkurs za dodelu bespovratnih sredstava za opremanje stočarskih farmi u AP Vojvodini u 2018. godini.

http://www.agrosmart.net/subvencije/bespovratna-sredstva-opremanje-farmi.html
 
Poslednja izmena:
Pa tako je Brado rode a sto onda subvencionisu strane investitore za svako radno mesto?Gospoda dolaze iz razvijenih zemalja neka ih njihove zemlje subvencionisu ,pravda za sve pa da vidimo utakmicu u kojoj su svi bosi dal bi bilo posteno:ppozdrav:
 
Ne pratiš na času Bojanče...

Komentar se odnosi na ove što bi profesiju birali po subvencijama, a ne na po onom čim raspolažu i šta vole.

Nego...

Pokrajinski sekretarijat za poljoprivredu,vodoprivredu i šumarstvo raspisao je Konkurs za dodelu sredstava za sufinansiranje nabavke konstrukcija i opreme za biljnu proizvodnju u zaštićenom prostoru na teritoriji AP Vojvodine u 2018. godini.

Tekst konkursa, obrazac prijave i pravilnik, mogu se preuzeti sa internet adrese www.psp.vojvodina.gov.rs

Konkurs je otvoren do utroška sredstava, a zaključno sa 15.05.2018. godine
 
Ovo nije lose svakako pozdravljam medjutim koliko vidim sem presa nevidim nikakvu drugu prikljucnu mehanizaciju,zar malim farmama nije potreban traktor,prikolica ,plug i ostale masine prilagodjene velicini nijhovog poseda ?Malo mi deluje kao da hoce malima da zapuse usta sa po nekom pojilicom ili muzilicom i to je to.Moguce je i da gresim ako je tako ja se mnogo izvinjavam:ppozdrav:
 
Zašto je taj komentar takav, po tebi ?

Ako neko ima 30 ha zemlje i razmišlja da li da stočari ili ratari, gde su veće subvencije.

Pa to je promašaj u startu.

Sa 30 ha ne možeš biti ratar pa da su ne znam kakve subvencije !

Bivša Jugoslavija da se vrati to više ne bi moglo.
 
Nazad
Vrh