Mehanizacija u Vinogradarstvu

I sam sam dosta dugo trazio .

Zato sto mi vinogradi nisu svi u ravnici morao sam se odluciti za L tip .

- - - - - - - - - -

Ovakvo kacenje smo odradili za moj imt 539 .

Kupac se brzo nasao tako da je moj imt 539 brzo ostao bez prikljucka .
Na slikama dole je kupcev imt 539 sa kabinom , moraju se izvrsiti manje ispravke na drzacu razvodnika jer je prvobitno bilo namenjeno za moj traktor bez kabine.


 
Pa evo recimo kao tvoja sa slike. Jedna strana i vrhovi...

- - - - - - - - - -

Tj. Bivša tvoja...
 
Za travu i lozu smo uzeli ino elit open 160 sa kontra nozevima.
Cena zavisi gde nadjes da kupis najvise oglasa je iz hr tako da ima i troskovi transporta carina ako se placa pa dok napravis kacenje za traktor pa ti verovatno hidraulicna creva ne odgovaraju...sve kad skupis dobije se lepa suma....
 
Poslednja izmena:
"Pa evo recimo kao tvoja sa slike. Jedna strana i vrhovi...

- - - - - - - - - -

Tj. Bivša tvoja... "

Sicko1984 imas odgovor na pp.

Srdjan.Sokol u slucaju ovih kosa gore dodavao sam jos po jedan klip za podesavanje nagiba same kose i nove razvodnike.
 
Kod mene je taj gornji noz dosta isturen napred i blago je krivo celo kuciste prema dole pa kad je neki stub malo vislji onda hoce da zapne i zavarnici...ove godine sam prvi put zalamo i bilo je ok kad sam se navikao...jedino sto cu morati da prepravim taj gornji noz da dodje izmedju i onda nema brige teraj kako hoces posto kod mene pokrecu tri hidromotora dva sa strane i jedan od gore
 
Ova dva noza gore mogu podesavati od sadasnjih 90 stepeni pa do 180stepeni.
Ako dodje na prepreku ,deo gore sa ta dva noza, je na oprugi (nije fixan)i ceo se zaokrece .

U svakom slucaju pre masinske zelene rezidbe mora doci do detaljnog ukrajanja stubova i poravnavanja.
 
slike.php
[/URL] [/IMG]
Kosa spremna za rad!
Novi vlasnik prezadovoljan.
 
U to za skidanje mladara sa čokota mi je dosta zanimljiva mašina... Sadašnja verzija je za travu trimer, zar ne? Da nemaš video neki iz rada?
Meni je to sledeća mašina za pravljenje.
Ja plniram uz pomoć hidro motora d pogonim...
 
Добраааа.
На снимку горе - по цревима од кап по кап вози само тако .
 
Nazad
Vrh