Okupljanje clanova za pocetak 2018.

Ma pusti ce te garant kad kazes skim ides..

- - - - - - - - - -

Al ne znam za ženu oce li ti dati blagoslov..
 
Zvali me danas iz restorana,moram u utorak da idem ugovor da potpisem,jos uvek su drzavna firma,sta da se radi.:bravo:
 
Posto ujutru idem u restoran da sve utanacim,molio bi da sve potrebe-predloge iznesete ovde,jel sutra sta se dogovori,to je
I da li cemo onaj aranzmao od 15e ili od 19e?
 
Meni je svedno. Nek drugi kazu. Moze i jedan i drugi. Mene vise zanima mapa gde je lokal. I vreme okupljanja. Ali to jos ima vremena za sad.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Meni je svedno. Nek drugi kazu. Moze i jedan i drugi. Mene vise zanima mapa gde je lokal. I vreme okupljanja. Ali to jos ima vremena za sad.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Sto se tice nalazenja lokala,napisacu pred okupljanje ulicu i broj restorana i moj broj telefona. Ja mogu da sacekam one koji bi ranije dosli na ulazu u Vrsac,pa mozemo na kafu negde ili da vidite mehanizaciju,repicu,psenicu,da probate vino itd.itd.
 
Ja sam rad da dodjem ranije,u obilazak,ako se moji saputnici budu slagali...ili ce biti demokratija ili kako ja kazem...:)))
A sto se tice cene,meni svejedno,kako vecina kaze ili ti presudi...kad je bal neka je....
 
Bio danas u restoranu. Evo ovako stvari stoje: 15eura (u dinarima)= meze+corba+360gr rostilja+pekarski krompir +kupus salata i pecena paprika+sva domaca pica neograniceno. Ako je malo,imamo varijantu da kupim prase i da odnesem u pecenjaru i da nam oni samo serviraju. Mogu i da narucim u pekari strudlu sa makom. Cena u restoranu je 15 eura,ako cemo +pecenje i strudlu,to placamo koliko nas izadje,ne vezano za restoran. Do nedelje treba da odlucimo,posto u ponedeljak potpisujem ugovor. Isto tako,poslednji dan za prijavu je nedelja.
 
Malo je milovane jedno prase...malo je...

- - - - - - - - - -

Salim se naravno...opusti se,bice sasvim ok...
 
Nazad
Vrh