Kamioni kao prevozno sredstvo u ratarstvu

I moja mala zastava 50.8 ima fijatov motor 81 ks,prezadovoljan sam za svaki slucaj sam bio kupio u hajducici u plandistu jedan mini bus tek uradjen motor i oni ga slupaju i prodaju meni,njihov motor kao iz fabrike da je izasao,pa uzeo za rezervu medjutim nema potrebe ovaj moj od zamene do zamene ulja ne potrosi ni gram,a dosta se vozi ona je dugacka 4,70 pa tovarimo po 8 metara bagrena,po dva metra u redu i motor dobro nosi,potrosnja je smesna prazan trosi oko 9-10 L na 100 a pun 11-12 L,ali samo koliko god bio motor odlican,nemoze prvo paljenje bez grejaca pa to ti je hehe :haha:
 
ona dvoosovinka sto sam kupio u Hajdučici bez nastavaka na stranicama je oko 4500 kg
 
I moja mala zastava 50.8 ima fijatov motor 81 ks,prezadovoljan sam za svaki slucaj sam bio kupio u hajducici u plandistu jedan mini bus tek uradjen motor i oni ga slupaju i prodaju meni,njihov motor kao iz fabrike da je izasao,pa uzeo za rezervu medjutim nema potrebe ovaj moj od zamene do zamene ulja ne potrosi ni gram,a dosta se vozi ona je dugacka 4,70 pa tovarimo po 8 metara bagrena,po dva metra u redu i motor dobro nosi,potrosnja je smesna prazan trosi oko 9-10 L na 100 a pun 11-12 L,ali samo koliko god bio motor odlican,nemoze prvo paljenje bez grejaca pa to ti je hehe :haha:


koliko vredi takav motor,meni bi trebao i hladnjak zamajac alnaser a bilo bi poželjno i šasija sa držačima motora ne cela
 
ma ima toga kolko oces ja taj motor prodajem za 300 e sa zamajcem,ali nemam anaser i hladnjak,motor u perfektnom stanju,nema gram ali gram dima ni na cep ni na liberlauf,
 
Trebao bi mi za prevoz dzakirane robe i nabavku materijala i slicne stvari kao i za usluzni prevoz, zanima me samo kolika je registracija na ovaj kamion ?
 
Imam jedno pitanje gde nabaviti neke delove za TAM-a 75???? Treba mi sajla za kilometrazu mozda i cela instrument tabla i jos poneke sitnice tog tipa??? :sta:

Hvala unapred...
 
PA ipak bi novo jer neznam u kakvom stanju moze biti ta polovna sajla za kilometrazu... A moze i polovna instrument tabla...
 
Neznam da li neko zna dal su sve sajle kilometraze za Tam-a 75-80 iste??? Posto je na ovoj ostao samo buzir a nemam pojma kako je izgledala iznutra sajla!!!
Plasim se da je narucim,a Boban sajla nemoze da je napravi bez uzorka!!!!
 
evo MB 814 nam najcesce sluzi za ove svrhe i prevoz grozdja u jesen
28clz0p.jpg
 
Nazad
Vrh