Tender za semensku robu prolece 2018

I lane je tako, nista nista, onda pred kraj svi hoce. 15.1 ce biti deadline, jer do 30 pregovaramo o januarskih rabatima. Nisam upisao jos ni sebe jer jos nisam definitivno odlucio hibride.
 
Ove godine cemo gledati da tabela ne bude javna, kako nasu kolicinu ne bi mogli znati oni koji neucestvuju kao i prodavci unapred. To ce nam dati dodatnu privatnost kao i mozda bolju poziciju u pregovorima? Ako ste saglasni da bi mogli videti tabelu morate imati gmail nalog da vam obelezim kao pozeljnog i onda mozete da vidite, sada je tabela podesena da je javna za sve.
 
Ove godine cemo gledati da tabela ne bude javna, kako nasu kolicinu ne bi mogli znati oni koji neucestvuju kao i prodavci unapred. To ce nam dati dodatnu privatnost kao i mozda bolju poziciju u pregovorima? Ako ste saglasni da bi mogli videti tabelu morate imati gmail nalog da vam obelezim kao pozeljnog i onda mozete da vidite, sada je tabela podesena da je javna za sve.
Primer.
Znaci ja te sad zamolim i najavim kupovinu ti mi podelis preko maila pa ja to prosledim semenskoj kuci bez problema?:ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
Pa znas kako za sada, samo ko poruci ima pravo pristupa. Danas sam dozvolio svima koji su porucili. Jos imam dvojicu kolega sada da ubacim sto su mi poslali trebovanje.
 
Vase porudzbine semena mozete slati i meni (imam vise slobodnog vremena) putem pp, ili preko fb Vlada Smukov.
 
Tabela je javna jer su mi se javljali ljudi da to nije ok da ne znaju ni koliko je poruceno ni cega. Onda sam resio da zastitim ljude sa imenima. Povezanost Korisnik X - nick sa foruma znamo samo Dobrican i ja. I dalje trebovanje za kukuruz i suncokret mozete slati meni ili njemu na pp, mail i slicno.
 
Vase porudzbine semena mozete slati i meni (imam vise slobodnog vremena) putem pp, ili preko fb Vlada Smukov.
Sta se to desava? Pa dobtinacka zadruga je jedna od naj korektniji u vojvodini. Podrivate je paralelnim nabavkama jedne stavke pa ce te posle praviti minus na drugom repromaterijalu. Vasa sreca je sto imate Marka jednog od naj sposobniji ljudi u siroj okolini da vam vodi zadrugu. ...
 
Pa prijatelju to nam i jeste cilj,da podrijemo sve zadruge u vojvodini i posle samo mi da radimo. :haha::haha:
 
Tabela je javna, samo sto jos nisam uneo zasebno cenu kukuruza zasebno suncokreta. Koju cenu suncokreta da stavim a da bude prosecna kako bi proracun bio priblizan?
 
15.1.2017. je rok. Ko nije unet sa porudzbinom a poslao je, unecu ga sutra-prekosutra.:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh