Tender za semensku robu prolece 2018

Cena ce biti takva da samostalno ne mozes da je ostvaris. Mi smo imali 100.000e vrednost robe a ti samostalno imas daleko manje (osim ako ne radis hiljade jutara), spram kolicine su i cene. Ono sto nama nijansu manjuje rabate je sto hocemo prevoz na kucnu adresu, da uradimo prevoz na 3-4 mesta dobili bi jos bolje cene. Medjutim mi smo bili saglasni za opciju prevoz do kuce.
 
Posaljite mi na poruku proslogodisnje cene za ZP,NS,AS pa mozemo razgovarati dalji.Cene nemoraju biti precizne,okvirno.Hvala.
 
Ok,posaljite mi poruku za cenu koju ste uspeli ostvariti na proslogodisnju kolicinu.Verovatno ce i ove godine cena biti slicna.Naruciti 10 ili 20 dzakova i dobiti popust 5% na neznam koju cenu?? A cene semena se drasticno razlikuju od apoteke do apoteke,hocu reci kako da znam da sam ustedeo ili da cu ustedeti ako nesto neznam koliko kosta unapred.

- - - - - - - - - -

Neznam kako vi funkcionisete,ja kad udjem u prodavnicu prvo pogledam cenu za robu koju trazim:ppozdrav:
 
Ovde ces ustedeti svakako najvise, mada ja mIslim da ove godine necemo imati toliko robe, tj porucenog semena.

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Prosle godine sam ucestvovao i potvrdjujem da je cena bila povoljnija nego igde. Nema mesta nepoverenju. Kolicina se sakupi, naj povojlnija cena se posle pregovora sa prodavcima iznese javno da mogu da vide samo oni koji su narucili i oni konacno odlucuju da li im odgovara. Ako mislis da moze bolje odustanes i kraj price, ali bolje nije moglo verujte mi. Tako da je ovo super, ali veliki posao za organizatora.
 
Ko je nepoverljiv ja mu ne mogu nista. Koji su lane ucestvovali su videli kako funkcionise i kakve smo cene dobili. Cene nisu javne jer cuvamo nase prodavce. Sve cene se formiraju na nacin: zvanican cenovnik svake semenske kuce postoji, potom od tih cena se skida odrenjeni procenat rabata koji prodavac nama daje na ime da bi bio sto bolje rangiran. Imali smo za Pionir cene za januarsko placanje sa najboljim rabatom, koje kod mene gazde i sa 200kj Pionira nisu mogli dobiti ako su isli sami.
 
Nema mesta nepoverenju, to mogu potvrditi svi koji su ucestvovali u proslogodisnjem tenderu.
Dobio sam rabat kakav nikada na moju kolicinu ne bih mogao dobiti. Jos sto je seme u vecini porudzbina bilo sveze i sa odlicnom klijavoscu.
Niko nema interesa da vas na neki nacin osteti ili zezne.
Sva komunikacija je u krugu zainteresovanih i nema licnih dogovora.
Veoma dobra iskustva imam i naravno da cu gledati i na tenderu za 2018 da ucestvujem.
 
A šta mislite o predlogu da ove godine svi koji učestvuju odvoje, na primer 0,5% onoga što plaćaju ili manje i to oni koji žele i koliko žele, i plate na račun ljudima koji će sve ovo organizovati kao neku malu zahvalnost, najviše zbog svog vremena koje ulažu i rezultata koji ostvaruju, jer mislim da niko ne bi voleo da ovo propadne, ako se dese neke nepredviđene situacije, pa da ljudi bar imaju neki osećaj zašto to sve rade?
Na primer, ja ako uzimam preko foruma 100.000 din, uzmem i platim 500 din ljudima koji se zalažu i organizuju tender u naše ime. Beše prošle godine vrednost semena oko 11.500.000 din pa mu to dođe budžet za zalaganje oko 57.000 din. Može ? :ppozdrav:

- - - - - - - - - -

.....i da, ljudi koji organizuju ovo nemaju pravo da glasaju za ili protiv ovog predloga :osmeh::haha:
 
Ubaceni su koji su mi do sada poslali PP. Pogledajte u mom potpisu tabelu i tu mozete pratiti aktivno desavanje.
 
Само да се пресаберем па ћу и ја да се шутнем ту у групу

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Nazad
Vrh