Kukuruz 2018

Da li neko zna u Subotici ili okolini coveka koji usluzno kruni kukuruze, pomagajte hitno mi je , cardak mi je napukao pa moram kruniti a deset brojeva sto sam zvao ili ljudi ne rade ili prodaju krunjace ili su u kvaru. Hvala unapred!
 
Horvacki-Đurđin,Ivankovi-St.Žednik,Macan-M. Bosna,Nikola iz Šandora (ali nisam siguran za ime). Broj tel nemam nijedan ali ću nabaviti samo kaži čiji.
 
Druze posalji mi sve brojeve koje mozes u inboks a ja cu ih zvati pa koji pre moze,

Horvacki-Đurđin,Ivankovi-St.Žednik,Macan-M. Bosna,Nikola iz Šandora (ali nisam siguran za ime). Broj tel nemam nijedan ali ću nabaviti samo kaži čiji.
Druze posalji mi sve brojeve koje nadjes a ja cu ih zvati pa koji pre moze, jedino nikola iz sandora ako se preziva zivanovic on vise nije u poslu, prodaje masinu. Aj pa pijemo pivo ako resim sa nekim od njih
 
možda glupo pitanje, ali raniji hibridi (ne mislim na fao 300) već fao 380-400 jel mislite da bi pod suhi mogli ići budući da ove godine raniju sjetvu tipa 5.4. nije opalio mraz kao lane?
 
Kod mene na dkc na zaparak izbacio svilu,e kasnije nisam iso da vidim kakvo je stanje.....

Послато са TA-1021 уз помоћ Тапатока
 
Meni se dešavalo. Imam toga na jednoj parceli, zaperak na vrhu tera taj defektni klipić. Njiva prskana sa banvelom 0.5 + mezatron 0.15 + talisman 1.25 l. Baš ću da slikam kad odem u obilazak.
 
Kakve sad veze ima zaperak ,jel ima on redovan klip?Ako ima to je bitno sta se brinete zbog nebitne stvari{ili sto bi rekli na forumu :narani svinje i nebrini:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh