Kukuruz 2018

Prskaj odmah da povlaci otrov zajedno sa vlagom sto dublje

Oprsko kukuruz i to sa litrom terbisa,litra monta i litra lumaksa na 300 litar vode.Poslije vidim na lumaksovom uputstvu da ga nebi trebao mijesat sa drugim herbicidima al mi agronom u poljoapoteci to preporucio.Htio adengom al nije bilo malih pakovanja a bome je i poskupio...velika boca kosta 270 maraka...skupo brate
 
Ja bi sa 300 litara prešao 2.5ha :osmeh: . Nekažeš kolko površine , šta ima veze voda ? Druga stvar što dupliraš terbis i mont kad je to isto u Lumaksu ?
 
Oprsko kukuruz i to sa litrom terbisa,litra monta i litra lumaksa na 300 litar vode.Poslije vidim na lumaksovom uputstvu da ga nebi trebao mijesat sa drugim herbicidima al mi agronom u poljoapoteci to preporucio.Htio adengom al nije bilo malih pakovanja a bome je i poskupio...velika boca kosta 270 maraka...skupo brate
Kod nas malo jeftinije 1l 12500 din ili oko 106 evra

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
Pioneer 0216,setva 10.4....

8vu5oy.jpg
 
Ja bi sa 300 litara prešao 2.5ha :osmeh: . Nekažeš kolko površine , šta ima veze voda ? Druga stvar što dupliraš terbis i mont kad je to isto u Lumaksu ?

Litra terbisa i litra monta pokriju oko 7 duluma a ja sam imo hektar zato sam dodo jos litru lumaksa.U upustvu za prskanje pise od 200 do 400 litar vode i ja se drzim neke sredine pogotovo kad prscem na crno
 
Ljudi ako kome treba ostala mi je citava kesa viska dkc 5031 zamesanog sa preparatom znaci otpakovana je
 
Jednogodišnja je pa bi trebalo bilo koji herbicid za širokolisne da je lako ukloni . Dikamba, ....
Kod višegodišnjih širokolisnih najefikasniji bi trebalo da je fluroksipir.
 
Pero sta si imao prosle godine ovde posejano ne mogu da provalim,inace lepo ce da se uvrsti vidi se:ppozdrav:.
 
Nazad
Vrh