Kukuruz 2018

Koji vam se hibrid pokazao dobro za silazu fao 600 ? Osim AS silaznih

Vidi vako,ono sto sam ja uvideo da neki kukuruzi su jako lepi za kuvati zato sto su slatki,i od takvih i silaza bude stogod...meni recimo krave nisu htele da jedu zp(a mleveni klip su bas rado konzumirale),a as mi je imao slab odnos zrna u silazi jer je visok do neba pa ima puno stabljike (onaj silazni 160)...
Uglavnom ja sam silirao najvise p0725,i on je bio pun pogodak,rado ga jedu,puno mleka...lg mi je isto bio dobar u silazi,mislim da je helen ako nisam pogresio...
Pionir reklamira 1535 kso silazni,fao 700,i snjim nisam oduševljen zato sto mi je dao malo mase po jedinici mere, mada su se od njega bukvalno ubijale od hrane,pojeli bi boga oca...
 
Za silažu smo već 2 godine radili Zoan, jako se dobro pokazao.

Послато са SM-J320F уз помоћ Тапатока
 
Ja mislim da cu ove god.sve ici kws konsens.ako je dobar za silazu onda nema vise sta da razmisljam.Mosorinci se kunu u njega☺
 
Drugar mi se hvalio sa njim.mada sam ja svakog prosle godine prvo pitao za predusev i ko god se hvalio kukuruzima imao je naravno predusev strnjiku.
 
Negde sam video da ima suber za dzambo vrece sa vestackim djubrivom,moze pomoc oko linka ako neko zna?
 
Vidbag se zove taj suber. Ima da se kupi i po vasarima kopija. Mislim da im je uvoznik iz Backog Petrovog Sela.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh