Pasulj

Današnji obilazak
slike.php
[/URL][/IMG]
Čim vreme dopusti sledi prskanje protiv korova
 
Sijan 16.04., htio sam ranije, al nisam stigao pripremiti, na moju srecu, zbog mraza

Sklop isti kao prosle godine 70x6cm, mislim da je to 284 000 zrna po ha, a NS-institut preporucuje 420 000, sto je za mene previse
 
Ja sam radio juce 2 I frtalj sremca imao sam u planu sve ali naidjoh juce na budalu komsiju pa mi je ukrao 2-3 sata vremena ( utvrdjivali medju pa bio kod geometra po sirine parcela ) a poslepodne se vec naoblacilo pa nisam hteo , ako nebude kise kod mene sutra nastavljam.
 
Moj za sad nema bolesti i nisam jos radio zastitu. Pravo da ti kazem vreme je nestabilno i ne bih bas da bacim preparate za dva hektara


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vreme je idealno za razvoj bolesti, cesta smena kise I sunca I temperature oko 22-23 C odgovaraju razvoju bolesti .
 
Ja jucer prskao, nece to valjati ako se nenapravi zastita, planiram posijati jos 1ha, ako bude vrijeme dozvolilo
 
Ja jucer posijao jos 1ha, vlage ima, zemlja topla, brzo ce izaci, jos sam i malo smanjio dubinu, pa cu bas vidjeti kakav ce biti s obzirom na kasniju sjetvu
 
Nikako da moze da se kopa,stalno kisa,danas prolazio pored pa nisam izdrzao da ne slikam.Jos uvek se drzi bez jakih korova,radi posao Stomp i Afalon.
wvv3fp.jpg
 
Nazad
Vrh