Soja 2018

Au paore nesto zabagovao..:))) soja soja polako..
Da,negde je preterala,negde super,a negde je nije ni bilo..neverovatno kako kiša bira gde ce pasti..
 
Ns Kaća,juče ošpartana za sad lepo napreduje...
9deb498de70150e42d691477b68f78be.jpg
c2dd3ae6c338aac1e82a8b133abeca40.jpg


Послато са SM-J700H уз помоћ Тапатока
 
Paoru se zalepio jezik od vrucine pa ne moze da prelomi kako treba.... Valjala bi kod njega jedna dobra od 40+litara da ga osvezi malo

Послато са TA-1021 уз помоћ Тапатока
 
Danas je bas bas bilo vruce. Prskao neka strnjusta totalom, a kad izadjem iz traktora toplotni udar u momentu.
 
Tolko je bolje :haha:napolju da ne poželiš da se vratiš unutra. Neznam što me potsjeti : neki dan išli u žetvu i slučajn obujem opanke gumene , inača nikad to ne nosim , i kažem ljudima tamo na njivi kako su dobri opanci i jednostavni za obuvanje nisam ni znao , a jedan čiča kaže : ti panci su super , jeftini a izdržljivi , tolko su jaki kaže , možeš da skočiš sa petog sprata , razbićeš se ko **greška a opancima ništa neće biti .:haha:
 
Da zakoračiš opankama pravim seljačkim korakom i za trenutak budeš potpuno u duhu tog vremena.:ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
Danas bio na njivi istotalisao linije.Trijumf polegao ponegde,a mauna sam izbrojao 70 u proseku po biljci.
Poludeo sam kad sam video da mi je probio sirak,a radio ga sa 1l po jutru sa Rafalom.Vise mi nece u njivu sigurno.
Burazer radio sirak pred metlicenje sa 1l Fuzelajda po ha i nema sirka.

Poslato sa HUAWEI CUN-L01 uz pomoć Tapatoka
 
To nema veze koji je otrov nego kolicina rizoma i vreme primene... gde je sirak gusto krenuo jos u maju, i kao takav radjen nebitno kojim otrovom, taj je do sada ponovo krenio, a ko je mogao da ceka pa radi malo kasnije tamo ga nema...
 
Ne znam dal je buraz radio planski ili neplanski ja sam jedne godine na par parcela isto tsko uradio (ne planski) i rezultat je bio vrhunski.
 
Nazad
Vrh