Soja 2018

Stir postaje rezistentan na hemiju koju koristimo u soji bice i sa njim problema sve vise...

Послато са SM-J700H уз помоћ Тапатока
 
Соја сава у риту 13 спрат од тога 9 су већ мауне а 4 цвет иста сава на вишем терену 9 спратова из тога се може закључити биће лове биће
 
Juce sam malo sređivao uvratine.Malo cupazon,malo motikan.
Linija se slabo koristi pa zaraste sacuvaj boze preko leta.Moracu malo da je pofajtam sa totalom.
0286f005b2b691b4c6eb120027390fce.jpg


Poslato sa HUAWEI CUN-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Jel ima neko situaciju da mu je abutilon preziveo sirokolisnu hemiju? Isao sam 1l/ha Corum posle 10 dana Oxon 50g/ha + Basagran 1l/ha. Oba puta je bio usokiran (manji crkne) veci je preziveo. Njega samo banvel/maton roknu za 24h maltene, ALS preparati mu postaju slabi.
 
Jel ima neko situaciju da mu je abutilon preziveo sirokolisnu hemiju? Isao sam 1l/ha Corum posle 10 dana Oxon 50g/ha + Basagran 1l/ha. Oba puta je bio usokiran (manji crkne) veci je preziveo. Njega samo banvel/maton roknu za 24h maltene, ALS preparati mu postaju slabi.

Ima toga ove godine koliko hoces kod svih. Ima i xantiuma i stira, a i ambrozije.
 
Izgleda da je ova godina Bogom dana za kereće grožđe i tatulu bar što se tiče mojih parcela pod sojom.
 
Jel ima neko situaciju da mu je abutilon preziveo sirokolisnu hemiju? Isao sam 1l/ha Corum posle 10 dana Oxon 50g/ha + Basagran 1l/ha. Oba puta je bio usokiran (manji crkne) veci je preziveo. Njega samo banvel/maton roknu za 24h maltene, ALS preparati mu postaju slabi.

Ima toga ove godine koliko hoces kod svih. Ima i xantiuma i stira, a i ambrozije.
 
Video sam ti parcelu pre neki dan, odlicno izgleda. Nisam nikad soju posejao na onih 3 kj tamo, sad imam kukuruz koji luduje i obecava jako dobar prinos. Juce je Deni doneo za kuvanje. Sladak taj Dekalb uf...:osmeh:
 
Nazad
Vrh