Da li neko ovde radi uslužno dimljenje i sušenje mesa?

bbq

Član
Učlanjen(a)
6 Sep 2011
Poruka
201
Lokacija
Beograd
Da li ima članova iz Vojvodine koji se bave dimljenjem i sušenjem mesa, a da znaju osušiti kulen kako treba? Radi se cca o 100-120kg kulena i kobasica

Prošle godine sam uslužno sušio na Zlatiboru, kobasice su i ispale ok, međutim kulen je sav propao jer čovek nema iskustva sa tim, dimio ga je vrućim dimom, i na kraju džaba sušenje kad je on spolja zapekao.
 
Imas u Vrscu, ja svake godine odnesem preko leta 50kg


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako može neki kontakt na PP bio bi zahvalan.

Ja bi u svakom slučaju ove godine razdvojio sušenje na više mesta, pa ako i neko zezne neku turu, nije katastrofa, a onda za sledeću ću da vidim ko je najbolje osušio :)
 
Da li ima članova iz Vojvodine koji se bave dimljenjem i sušenjem mesa, a da znaju osušiti kulen kako treba? Radi se cca o 100-120kg kulena i kobasica

Prošle godine sam uslužno sušio na Zlatiboru, kobasice su i ispale ok, međutim kulen je sav propao jer čovek nema iskustva sa tim, dimio ga je vrućim dimom, i na kraju džaba sušenje kad je on spolja zapekao.
javi se u inbox
 
O.K.Mislio sam da imaš neku vikendicu i slično.Radi čovek iz Rume uslužno sušenje,rolovanje i ostalo.Samo se time bavi već godinama.Mogu ti poslati broj telefona.
 
Pozdrav svima. Bio bih zahvalan svakome ko moze da mi posalje kontakte ljudi koji usluzno suse meso. Naravno, pozeljno one sa kojima imate pozitivna iskustva. hvala ouno unapred
 
Zna li neko cenu usluznog dimljenja mesa po kg i cena salamurenja po kilogramu? Ili cena za jedno i drugo u paketu po kg.
 
Nazad
Vrh