Lida

gregorije83

Član
Učlanjen(a)
3 Jun 2008
Poruka
492
Lokacija
novi sad, deronje
Novi kombajni na nasem trzistu, bice predstavljeni na ovogodisnjem sajmu, firma YuBEL d.o.o Novi Sad

2i6yozo.jpg


2ith4ya.jpg


14ul09j.jpg


99o0hu.jpg
 
Beloruska......koliko sam ja upucen bice dosta povoljan......neznam tacnu cenu......

znam da ima katerpilarov motor 260 ks. heder 5m, 5 slamotresa, grlo 130 cm, ........
 
gregorije83 je napisao(la):
sta je sad tu smesno :sta: ....radi se po licenci kekejsa....to nije tajna....otkrio si maglu :kisa: :kisa: :kisa:
Smesno je to sto su na sliku CF 80 u photoshopu nalepili "Lida 1600", a da se radi o licenci to si trebao da napises u prvom postu pa da ljudi odma znaju o cemu se radi.
 
case ih je napisao(la):
gregorije83 je napisao(la):
sta je sad tu smesno :sta: ....radi se po licenci kekejsa....to nije tajna....otkrio si maglu :kisa: :kisa: :kisa:
Smesno je to sto su na sliku CF 80 u photoshopu nalepili "Lida 1600", a da se radi o licenci to si trebao da napises u prvom postu pa da ljudi odma znaju o cemu se radi.

radi se o kombajnu koji je case ranije pravio i sada ga ne pravi...taj kombajn se zove sada lida....jasno kao dan....zasto je uopste bitno to, ja sam rekao kasnije da nije neka tajna....

imas li ti pojima koliko se kombajna tako pravi?
pa recimo polovina, samo se farbaju u drugu boju i prodaju pod drugim imenom...
 
Moje pitanje mozda deluje glupo ali cemu sluzi vertikalna kosa na hederu kombajna :sta:
 
stvarno neznam u cemu je problem sto je to licenca Case-a? ako je dobro napravljen ima da ide i radi... :)


po jeftinijoj ceni, naravno
 
mucobieno je napisao(la):
stvarno neznam u cemu je problem sto je to licenca Case-a? ako je dobro napravljen ima da ide i radi... :)


po jeftinijoj ceni, naravno
Ma nista nije problem, naprotiv to je jedan veliki plus.
Ruski kombajni se nikada nisu proslavili na nasem trzistu, od stranih kombajna uvek su se kupovao Claas, Johan Deere, New Holland....
Mozda ovaj bude imao bolju prodaju
 
Ovaj model CASE kombajna nije se pokazao u najbljem svetlu.Strahovito je imao mnogo otkaza.CASE je kupio jednu istocno Nemacku fabriku i preuzeo ovaj model malo ga doradio i nije se dobro pokazao i normalno prodao licencu.
 
panonstib je napisao(la):
Ovaj model CASE kombajna nije se pokazao u najbljem svetlu.Strahovito je imao mnogo otkaza.CASE je kupio jednu istocno Nemacku fabriku i preuzeo ovaj model malo ga doradio i nije se dobro pokazao i normalno prodao licencu.

to je tacno ali belorusi su uzeli licencu kao sto sam i rekao i polako otklanjali te decije bolesti na ovom kombajnu, trebalo bi da je reseno dosta toga, ali naravno imece priliku da se pokaze vec ovog leta...
 
Nazad
Vrh