Lida

Ako ništa drugo,biće bar dva puta jeftiniji od Case-a!
I onda za iste pare čovek kupi dva komada i uvek će bar jedan biti ispravan.
 
momci to je mdw fortschritt 524, gledao sam na sajamu.svaki saraf isti samo motor sisu cummins
 
Kristian je napisao(la):
momci to je mdw fortschritt 524, gledao sam na sajamu.svaki saraf isti samo motor sisu cummins

Ne, nego je to LIDA, znaci kombajn pravljen po CASE licenci, bas kao i fortschritt kojeg spominjes... Znaci, postoji izbor neoriginalnih rezervnih djelova, sto mi se svidja kod licenciranih strojeva ;)
 
Evo dve slike pomenutog kombajna sa ovogodišnjeg sajma. Na trećoj slici su date osnovne perfomanse kombajna.
 
popeo sam se da vidim kabinu,i gle cuda,na volanu pise belarus :haha:,kao da je sastavljan od mtz,ltz itd......
 
sisu cummins motori koristi massey ferguson,McCormic,Catterpillar.Valtra i jos puno firma kombajn kosta 100000 eu ::novac::skuppppppppp
 
Kristian je napisao(la):
sisu cummins motori koristi massey ferguson,McCormic,Catterpillar.Valtra i jos puno firma kombajn kosta 100000 eu ::novac::skuppppppppp
Ne postoji motor SISU-Cummins. Ili je finski SISU, ili americki Cummins.
 
Kristian je napisao(la):
sisu cummins motori koristi massey ferguson,McCormic,Catterpillar.Valtra i jos puno firma kombajn kosta 100000 eu ::novac::skuppppppppp

pogresno si informisan....imas iveko kamins....taj motor se zove BETA POWER....i imas SISU DISEL motor
 
gregorije83 je napisao(la):
Kristian je napisao(la):
sisu cummins motori koristi massey ferguson,McCormic,Catterpillar.Valtra i jos puno firma kombajn kosta 100000 eu ::novac::skuppppppppp

pogresno si informisan....imas iveko kamins....taj motor se zove BETA POWER....i imas SISU DISEL motor
Mislim da gresis sefe jer ivesco kamins motori ne postoje kao takvi. oba motora imaju isti razvoj zato se cesto u zargonu kaze iveco kamins ali se i dalje radi o dva proizvodjaca jer iveco se proizvodi u Italiji a kamings u Sad. Mislim da ce tek od oktobra sledece godine fijat potpuno da kazem"prikriti"kamingsa
Post je spojen: [time]1288126196[/time]
_________________________________________________
A sto se tice Lide mene je lepo iznenadio.
 
Nazad
Vrh