Virtemberg Ovce

  • Začetnik teme aleksandar
  • Datum pokretanja
sosara preporucio sam te danas jednom mom prijatelju koji drzi wirt.rekao sam mu da su ti dobra jagnjad a njemu treba ovnic!e sad dal ce nesto hteti videcemo uglavnom poslao sam mu snimak i slike pa da vidi!poz

Hvala kolega.Ako se odluci za saradnju,samo izvolite,u ponudi je 6 grla.

- - - - - - - - - -

Bogami ovaj desni momak za pohvalu, grudi i sirine. Iskreno vise mi se svidja od mladjih. Inace Sosara sve pohvale, vidi se napredak i potencijal.

Hvala,oba starija su bili kao i ti mladji u tom uzrastu,samo je vreme ucinilo svoje.Za 4 meseca razlika je vidljiva.Jos su to jagnjad(siljegani) da tako kazem koja treba da stasavaju.

- - - - - - - - - -

Koliko novaca cenite ovakve ovniće,inače ja sam u potrazi za jednim mladim.

Kod mene je cena 150 e po grlu za ove mladje ovnice.Starija dvojica nisu na prodaju.Gaje se za potrebe farme.
 
14dps09.jpg

f53adi.jpg



345kiur.jpg

33a6x36.jpg


Majke od ova dva momka
20r07ly.jpg
 
Svaka čast. Prva ovca mi se nijansu više sviđa. Jel njen sin ovaj što ga gospodin sa slike drži?
Kod mene završeno jagnjenje, 5 ovaca 10 jaganjaca, imaju i jedne trojke, vode muški.
 
Ovce su bile u dobroj kondiciji, možda su bile i u jačoj od optimalne, kolega Mihailo78 ih je šišao, bile su visokosjagnjene tad, al imao je hrabrosti i snage da ih ošiša. :ppozdrav: Imaju baš dobra vimena i mlečne su, one su ćerke ovna koji kupljen na farmi Miljković, a otac jagnjadi je ovan Siniše iz Zasavice, mada nisu sva njegova.
 
Nazad
Vrh