Virtemberg Ovce

  • Začetnik teme aleksandar
  • Datum pokretanja
Evo za jednog kolegu iz potaje slika koju je trazio, jedva sam uspeo uslikati nece miran pa to ti je...



V
ojvodjanin, Bato nadam se da ste sad srecni jer me vise necete ispravljati i ako je ovaj nacin lepsi, pregledniji i laksi jer da bi video kako treba moras otvarati drugi prozor i onda slika bude razvucena i cesto nejasna i opet moras cekati da je otvori celu na drugom sajtu (posetioci sporijim internetom) sto se na kraju svodi na isto... Ali dobro, samo vama smetaju na forumu normalne slike i to me da budem iskren nervira al ajd...
 
Kako da bude miran, kad mu je nož iza leđa?
A što se tiče fotografija...to smo "prežvakali" 100 puta, mislim da nema potrebe za dalju diskusiju.
 
Bez tog noza nema sena tako da ako ga sklonim ostaje gladan :haha:

Nema, niste u pravu i ja se slazem :osmeh:

Rajko ako zelis da vidis normalnu sliku mogu ti poslati na PP?
 
Ojagnjen je 21.03. E ljudi nemam stvarno mogucnost da ga izmerim sad al rado bih da mogu i mene to kopka ali mislim da nije ispod 60 mozda 65kg, ne mora da znaci mozda ima i vise i manje ali mislim da je to to...

Sinoc prolazim pored stale i cujem nesto mrkce, ja pogledam ono ovan sasiva, e malo sam zakasnio sa okidanjem al nebitno to, parila se ovca koja doji jagnje a ono je staro 1-1.5meseci maksimalno

 
Poslednja izmena:
Entuzijasta krupnim koracima ides ka vrhu,samo napred,ne okreci se sine!Svaka cast i da ti svi budu kao taj malisa dole!
 
Sinoc prolazim pored stale i cujem nesto mrkce, ja pogledam ono ovan sasiva, e malo sam zakasnio sa okidanjem al nebitno to, parila se ovca koja doji jagnje a ono je staro 1-1.5meseci maksimalno

Ooo pa to izgleda Virtac stvarno poliestrican :haha:
Evo jedan dogadaj od jutros, prijatno iznenadjenje, 2 curice :osmeh:
 
Koja se to ovca nepari polovinom avgusta. Hoće li tu poliestričnost da ispolji od 21og marta pa do 23 juna?
 
AU,momci,pa svaka cast.Eh,da i ove moje hoce tako da se jagnje i pare,pa ne bih razmisljao ni o jednoj drugoj rasi.
Nek su vam korisni malisani:ppozdrav:
 
Kako da nije ljubomora. Jaganjci stari mesec ipo a ja pitam jel oće da se pari u periodu od kraja marta do kraja juna. Ova se parila krajem januara. Izuzev ako ne nosi tri meseca. Neće me začuditi ako bata napiše da je i to moguće.
 
Nazad
Vrh