slike kunica- zeceva

Hvala Slađana. Mali deluju iizmešani. Biće da su baš rasni. Ima rasa koliko god hoćeš u njima. Majka im je siva ( srebrna činčila ) otac zeleni, kao divlji, a u leglu pretežno čisto beli. Novozelandski original. Pa sada ti vidi.
 
Malo je to alfo... moras jos neku rasu umesati ::namigivanje::.Ko zna mozda na kraju bas ti napravis novu rasu :D
 
Za rasu nisam stručan, ali dobar hibrid je moguć. Trenutno imam naparenih pet ženki. Kakve su tek to konbinacije. Kada budem imao rezultat kačim fotke. Biće interesantno.
 
Obavezno da stavis fotke.Bas me zanima sta si ukrstao i sta ce da ispadne.Al u svakom slucaju znam da ce biti lepi.
 
I ovi su lepi a tek potomci, neces morati da cekas da padne kisa pa da grane sunce da vidis dugu imaces je stalno pred ocima.

Malo sale inace su i ove zenke lepe jedino im muzjak kvari prosek. :haha:
 
Sem par jedinki za ostale kod mene važi. ,, Ko pre njegova devojka''. Naravno pazim na krv. A sit i zdrav kunić nemože da nebude lep. Fotke u svakom slučaju slede. A mužjaka tražim , pa mi se neda.
 
peto1 je napisao(la):
I ovi su lepi a tek potomci, neces morati da cekas da padne kisa pa da grane sunce da vidis dugu imaces je stalno pred ocima.

Malo sale inace su i ove zenke lepe jedino im muzjak kvari prosek. :haha:
Jel ti to mene malo zaj...g.UREDNIK?
 
:D tipični kalifornijski,neznam zašto ti se nesviđa ta rasa!?
za meso su odlični i zreli za parenje prije nego bilo koji drugi.
ako kuniće držiš samo za ukras onda te razumijem što prestaješ sa kalifornijskima :ppozdrav:
 
Ja imam jednu kalifornijku,ali nisam siguran da je skoz čista, fleke su joj malo bleđe.Uzeo sam je sa 2 meseca,a preethodni vlasnik je prestao s tom rasom upravo iz razloga koje je naveo naš kolega Perje.Kod mene su bili preplašeni neke dve nedelje,a potom je sve bilo ok.Međutim kad sam brata dotične zekane razmenio da ne bi pario u srodstvo ponovo je počelo s nepoverenjem i divljinom. Onda je došlo koćenje koje nisam očekivao da će proteći ok,zbog njene plahovitosti,ali me je demantovala skroz. Okotila 9 i toliko odgajila bez po muke.Kasnije sam ustanovio da ima 10 sisa,a nakon okotnje totalno se pripitomila.Sad je skotna videćemo šta sledi
 
te bljeđe fleke što navodiš su vjerojatno malo smeđkaste boje tj nisu baš crne??!!
kod kalifornijskih su ti "dozvoljene" i smeđe i crne fleke!!i mogu biti samo prevelike a ne premale(mislim na fleke)
imam kunice kalifornijske i smeđe- flekave i crno-flekave :haha: :haha: :haha:
i mogu ti reći iz dosadašnjeg iskustva da te kunice sa tim smeđim flekama; više mladih kote,duplo više jedu i divlje su!
:ppozdrav:
 
Ako ikako možete vi tamo u Srbiji da zapatite Panonce,to bi vam bilo ihaj!!!!!Da se ne bakćete sa nekim rasama kalifornijskim,novozelandskim(belim,crvenim),pa da se vidimo za kuniće!?Puno pozzz za nove kunićare!!!!!
 
2qds9hx.jpg


mala banda 19 dana starosti

pozdrav iz ivanjice :cool:
 
Zapravo mesanci su, majka je mesanka a otac becki plavi.zanimljivo je to da jedan ima taman nos,usi i repic bas kao kalifornijski :cool:.
ko zna sta je sve izmesano u njenoj krvi!?!
pozz :cao:
 
Nazad
Vrh