slike kunica- zeceva

Vjerujem da je to tačno, u mene je prijatelj držao u širem prostoru gdje su mogli dobro da se istrče, zečice su mu imale pravo lijepu liniju i čvšće mišiće, mislim da je baš iz tog razloga, dakle širi prostor je prava stvar, u svakom slučaju sam ZA... :)
 
To je ta stvar,jer u nasi kunicnjaci nemaju dovoljno prostor da se rastrcaju i zato misici nisu im cvrsce,a u farmu u jedan mali kavez cuvaju po 5-6 kunici i to naravno skodi,ali te kaveze su samo za tov,nemaju gde sa se svrte a jedenje im je pred usta tako da moraju da jedu i da se tove.
 
Evo par slika mojih malisana...
dqolkg.jpg

of3myt.jpg

2qv82no.jpg
 
Haha nije izrod to je izrod izroda iz izroda...ovnoliki kunic i to kafeni niodkuda hehehe:)) a ljudi vi neznate kakve kombinacije tek izlaze kod mene to nema nidje...ovo je nista...ova ista bijela zecica se okotila sad prije 2 dana muzjak b orijas a izasli su mi sarci pa vi kako ocete
 
2qv82no.jpg

Morao sam ga okacit vidji ga :))
A nema i sam se nekad divim svojim kunicima,na 37mi dan imaju oko 1 kilo odlicno napreduju i dalje hehe vidjecemo kakva ce ispasti ova nova tura saraca nepoznatog porijekla;)
 
35jwdmu.jpg

Morao sam ga okacit vidji ga :))
A nema i sam se nekad divim svojim kunicima,na 37mi dan imaju oko 1 kilo odlicno napreduju i dalje hehe vidjecemo kakva ce ispasti ova nova tura saraca nepoznatog porijekla;)
PETO BRISI PRETHODNU SA POGRESNOM SLIKOM JA NEUMIJEM (nemoj sto zamjerit)
 
Zarko ima sve rase skoncentrisane u svojoj zenki , koju god rasu zeli ona mu okoti :) i to po standardima :) trenutno ima najaci genecki potencijalna prostorima ex YU.
 
Hahahaha nema toga geneticara u svijet koji ovo moze da isprati .....treba zvat davora jedino on mozda moze izaci na kraj sa mojom zecicom....mada dobro je dok god koti zeceve ja se samo bojim da ne pocne kucice macke i zabe da koti e to ce vec bit prava stvar
 
Davor ce da iskoristi taj genecki potencijal , vec je dobio 3 boje na njegovim Bjeloprskanim , samo jos da ih razdvoji i da dobije ono sto planira :)
 
Nazad
Vrh