slike kunica- zeceva

Hvala Igore meni onaj zuti lici na pravog lava.veliki pozdrav
 
Mislis na temu patuljasti kunici pa sve jedno je ovdje nije pogresno a nije ni tamo pogresno postaviti slike.Veliki pozdrav
 
Novozelandska zecica stara 5 meseci i zekan sarac star oko 2 god :cao:
2yjrfj6.jpg
 
Dr.Djapa
Bas su lepe koje je rase zecica i koliko je stara?Jel drzis dosta zeceva sa kozom ili samo ovu zecicu :sta:
 
Evo i mojih lepotana...
2943n6p.jpg

Post je spojen: [time]1296172765[/time]
_________________________________________________
Moram ovako jednu po jednu jer je velicina fotografija preko dozvoljenog pa ne mogu da ubacim vise odjednom :udri:
2rnagd5.jpg

Post je spojen: [time]1296198183[/time]
_________________________________________________
2w54wp5.jpg
Ovo su samo neki od muzjaka........
Post je spojen: [time]1296223608[/time]
_________________________________________________
2a6vw9s.jpg

Post je spojen: [time]1296249151[/time]
_________________________________________________
23mvqdd.jpg

Post je spojen: [time]1296274492[/time]
_________________________________________________
v4p4d3.jpg

Post je spojen: [time]1296299869[/time]
_________________________________________________
m9n0gp.jpg
A eto i mene da i ja malo izadjem na ekran :cao:
Post je spojen: [time]1296331035[/time]
_________________________________________________


Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
 
Laske je napisao(la):
Dr.Djapa
Bas su lepe koje je rase zecica i koliko je stara?Jel drzis dosta zeceva sa kozom ili samo ovu zecicu :sta:
Ne,samo ovu jednu... I bas su se vezale jedna za drugu... :haha: :haha: :haha: A ona je mesavina Nemackog sarca i domacih kunica,a izgleda kao Kalifornijski kunici... :D

Pinosavac svaka cast,sve cestitke... :D
 
Mali je hrabar i nabrijan vidi se da je pravi igrač ::svaka cast:: Ne smeta mu niti snijeg pod jajima :haha:
 
ereipy.jpg

Post je spojen: [time]1296533306[/time]
_________________________________________________
Evo moje ljubimice.
Post je spojen: [time]1296558955[/time]
_________________________________________________
Pinosavac prelepi su ti zekani.Koje sve rase drzis?
 
Ova je tolko velika da izgleda ko da jede malu djecu :haha:. Takva je bila jedna moja zečica,ali je završila s krumpirima ispod peke :ppozdrav:
 
Jeste Kopajko to je ta ujedljiva.Sinoc bila kod muzjaka pa se malo smirila ::namigivanje:: .A nece ni to primirje dugo trajati.Kojeg god muzjaka da promenim ne mogu naci veceg od nje.Imam jednu sliku gde se vidi kolika su joj ledja na ovoj se ne vidi.Nego necu sad da guram jos slika a i dzep mi je otkopcan na svakoj slici ::namigivanje:: .U svakom dzepu sargarepa il jabuka mora biti u slucaju napada na mene.A juce je dobila poslasticu da ne terorise muzjaka posto prvo pari ona njega pa posle obrnuto.Hvala svima na komplimentima.Slikacu jos neke sto ih imam pa cu postaviti neki dan.
 
Nazad
Vrh