slike kunica- zeceva

v30qxd.jpg

Ja nadjoh na internetu ovu sliku i vidi se da su jako slicne samo shto ova ima jachu sivu boju a ona moja nema takodje sam se susrijetao da ima isto ovako rasporedjene sare samo mjesto sive ima crvenu boju.Ali nije ni bitno ja ne gledam zeca po tome da li je lijep ili ne.Eto ova zecica mi se kad sam je kupovao nije neshto svidjela ali sam je kupio i udebljao i sada mnogo bolje izgleda.
 
dino je napisao(la):
v30qxd.jpg

Ja nadjoh na internetu ovu sliku i vidi se da su jako slicne samo shto ova ima jachu sivu boju a ona moja nema takodje sam se susrijetao da ima isto ovako rasporedjene sare samo mjesto sive ima crvenu boju.Ali nije ni bitno ja ne gledam zeca po tome da li je lijep ili ne.Eto ova zecica mi se kad sam je kupovao nije neshto svidjela ali sam je kupio i udebljao i sada mnogo bolje izgleda.

...Pozz,
ovo ti je moja ženkica bila,križanac činčile i orijaša i onda je pareno sa kalifornijskim i evo to je mlado 3 generacije,jako dobra majka svaki puta 9 mladih othranila i do njene treće godine sam ju držao...
 
duba
E sad se nesjećam dali ti ili smoky, ali netko mi je spominjao sivu boju na leđima kalifornijskih.Imam u jednom leglu starom 14 dana(kalifornijski) jednog maleckog sa sivom bojom zadnjeg djela tjela ali ovaj tvoj je baš siiiiiv :bravo:
 
žećo je napisao(la):
duba
E sad se nesjećam dali ti ili smoky, ali netko mi je spominjao sivu boju na leđima kalifornijskih.Imam u jednom leglu starom 14 dana(kalifornijski) jednog maleckog sa sivom bojom zadnjeg djela tjela ali ovaj tvoj je baš siiiiiv :bravo:

Ja sam ti spomenio tu boju to su pravi kalifornijski,stim da to kasnije nestane
 
dino je napisao(la):
25reg7a.jpg


Da li mi neko moze reci koja je ovo rasa zeca.Ovo je slika kad sam je tek kupio i tad je bila jako mrsava ali sad sam joj kilazu sveo na normalu hranio sam je jache i davao neosulfoks p.Ali sam izgubio fotoaparat pa je ne mogu sad slikati i onda sam uzeo ovu staru sliku.Veliki pozdrav

U prvoj generaciji od cistokrvne orijase i novozelandske nema sanse da dobijes kunic kako sto je ovaj sareni, svi kunici ce biti jednobojni sa razlicite nijase od svetlije do tamnije i to 99% boje sivi (kafeni) orijas, isprobano i potvrdjeno sa 11 legla do sada razlicite kombinacije od zenke i muzjake. Znaci da ovaj kunic nije sigurno dobijen od orijasa i novozelandskog kako sto je neko pre toga reko, po meni ima u njega najmanje 3-4 rase kunica megju kojima je i domasni kunic.
 
Kopajko !!!!
Postavljam jos neke fotografije ali u novoj temi OVNOLIKI KUNICI
Pozdrav.
 
Opet imam problem :udri: nevidim fotografije zamolio bi moderatore da smanje rezoluciju kako bi mogli i mi sto imamo slabiju konekciju da vidimo slike
Hvala
 
Koje slike nevidis kod mene se svaka slika otvara bez problema. Kog clana i u kojoj temi?
 
Pa sad sam ih otvorio ali pre nije hteo u ovoj temi i temi ovnoliki kunici clana Gaja
 
Evo malo slika mojih patuljastih lavljoglavih kunica iz poslednjeg okota.Ima ih cetvoro da se neko ne zbuni jer ima dosta slika istih zeceva jedan crni 2 siva i jedan zuti
 
Nazad
Vrh