slike kunica- zeceva

Mladi Hajkom kunici stari 35 dana
fotografija0126.jpg

fotografija0127.jpg

fotografija0104.jpg

Hajkom zenka par dana pred kocenje
fotografija0083.jpg
 
Pozdrav svima!
Evo mene opet na forumu :)
Od detinjstva sam držao kuniće ali napravio sam pauzu od 7,8 godina
i pre neki dan drugar mi pokloni zečicu i sad razmišljam dali opet da počnem...
Ona je mešanka,ali pitao bih kolege kunićare šta misle "koje krvi"ima.Čini mi se po ušima
da vuče malo krvi od orijaša ali boja...čudna,crvenkasta,kao moj pas-Belgijski ovčar :osmeh:
imag0104.jpg
 
Brate nije ti bitno kakvog ces muzjaka pustiti na nju jer je ona vec mesanka.Bitno ti je da bude priblizno iste velicine kao ona. :)))

Samo ti nju pari ii bice malih usonja za klicka...:)))))
 
Brate nije ti bitno kakvog ces muzjaka pustiti na nju jer je ona vec mesanka.Bitno ti je da bude priblizno iste velicine kao ona. :)))

Samo ti nju pari ii bice malih usonja za klicka...:)))))

Ma planiram da je uparim i sad jedan drugi prijatelj poklonio mi dva mlada kunića,reko ajde taman kad porastu malo(neću sad dok su vrućine još da je puštam)
kad ono avaj...izgleda da su ovi patuljasti kunići...pomagaj drugar da li misliš da je ovo patuljasta rasa?


cam01111.jpg


- - - - - - - - - -

Kao što je rekao kolega,samo da su ista kategorija.Kao u boksu.Nevalja orijaša sa kaliformijskim naprimer.I srećno,biće mladih.

Hvala prijatelju,možeš li mi ti pomoći i dati mišljenje dali su oni gore na slici patuljasti kunići?Hvala puno...
 
Pa koliko su stari?Na osnovu fotografije liče na hajkoma ili kaliformijskog zeca.Čekaj da porastu,najmanje šest meseci je poželjno da imaju prilikom prvog parenja.
 
Nazad
Vrh