slike kunica- zeceva

smoky
Lijepi kunići- nema šta :D
kalifornijka je mlada?! ovaj crveni je isti na obje slike ili se varam? mislim zbog očnog kruga!moji crveni su upareni prije pet dana,bit će mladih nadam se pa se mjenjamo ::namigivanje::
 
Koje je rase ovaj zec svetlo narandzsati sto je slikan pored drva?Imam ja istu takvu zecicu pa me interesuje koje je rase :sta:
 
@ alfaomeganb

Imao znaci da ne drzim kunice vise poslednje sam pre par dana eliminisao i sad su u zamrzivacu :zli:

Ja sam ih inace drzao zbog tate koji ih je voleo jesti ponekad ali tata mi je prosle godine umro i sad kunice nema ko da jede i to je jedan od razloga zbog cega ih vise ne uzgajam a drugi je bio jel nemam zemlje i sve moram da im kupujem za jelo :(

Inace svi zecevi su bili mesanci neki su bili izmedju orijasa i obicnog a drugi ovi sa crno belim na glavi su bili mesanci izmedju patuljastog (patuljasti je bio muzjak i isto je tako izgledao) i obicnog zeca :cao:
 
Za 20-ak dana ako bog da prinova ::namigivanje::
316x5c5.jpg

Post je spojen: [time]понедељак, 01. новембар 2010. 09:22:28 CDT[/time]
_________________________________________________
a ovo je budući tata!
slike su malo mutne jer se on nevoli slikati! ::namigivanje::
wvvgiv.jpg


ykvw2.jpg
 
Prva slika je ženka crveni novoz. a druge dvije slike je mužjak crveni novoz.
..a to za izložbe :sta: možda nekada u budućnosti,kad odem u mirovinu.
...kunići nemaju tetovažu a gazda nije član nijedne udruge malih životinja ::namigivanje::
 
m79yjd.jpg

Ovo je moj crni muzijak da li bi mi neko mogao reci koja je ovo rasa
 
Kakav dokolenko ovo je crnac :haha:
Dino vidi kad se zec nasmeje ako su mu zubi beli crnac 100% :haha:
Salimo se malo nadam se da se ne ljutis neki mesanac je verovatno u pitanju. :ppozdrav:
 
Em je mešanac,em ie crn,em je patuljast,samo mu glava velika-mora da je neki političar,he-he.MALO ŠALE NIJE NA ODMET.
 
dino je napisao(la):
m79yjd.jpg

Ovo je moj crni muzijak da li bi mi neko mogao reci koja je ovo rasa

...nemaš frke to je patuljasti lavlja glava ili lavoglavi kunić,malo mu je griva slabije izražena ali nema veze,oni se križaju jer rijetko netko drži u samo jednoj boji,izvrsni su za uzgoj kod nas ih ima mnogo...
 
Pa i meni su rekli da je lavlja glava ali ja reko da provjerim ovdje ima iskusnih ljudi on je imao jaku grivu imao je izmedju ushiju chupavo pa je imao oko vrata i imao je kao duge brkove koji su se skoro vukli po podu ali ja sam se bash iznenadio jer mu je to odjednom opalo, ali kada se pario sa zutom zenkom izlegla su se 4 komada. Samo jedno je bilo zuto kratkodlako na zechicu ostala tri su bila na muzijaka chupava imali su jaku grivu jedan muzijak je bio zut ali je imao nevjerovatnu grivu nazalost uginuo je ali dobro opet je zuta zechica skotna i opet je on pario pa cu vidjet shta ce biti. Izbacio sam ih na temu kocenje-broj malih-fotografije legla-odgajanje do odvajanja pa mozesh vidjet ako zelish tu su on zechica zuta i dvoje zechadi koje je preostalo. Veliki pozdrav smoky i hvala ti shto si mi pomogao :ppozdrav: :cao: :cao:
Post je spojen: [time]недеља, 07. новембар 2010. 04:02:55 CST[/time]
_________________________________________________
smoky

Izbacicu ja njegove ljepse slike ovdje sam ga malo ruzno slikao imam stare njegove slike kada je imao brkove i kada mu je griva bila veoma jaka pozdrav :cao: :ppozdrav: :ppozdrav:


Molio bih članove da ne koriste četerski stil pisanja!
 
kad ga slikaš i ostali isto tako izvadite ga na neki stol gdje je svijetlo i gdje se on u cijelosti vidi,a što se tiće grive doći će ona opet vjerovatno se linja pa odbacuje staru dlaku,samo kupi isto zečicu sa izraženom grivom i da je što sitnija i onda imaš vrhunske mini lavlja glava kuniće,pravi hit za djecu a i velike jer su jednostavni za držanje...
 
Evo šta sam ja dobio ukrštanjem ženke šarca i mužjaka mađarskog divljaka:

2evuvx4.jpg


Šarac sa braon pegama.... :D
 
Lijepi su, šareni :D Moj prijatelj ima ženku šarac a mužjak neki mješanac. Mladih ima 6 i svaki različit, crni smeđi, bijeli, šareni... Gentika čuda čini
Jel ovo u hranilici svjež kukuruz? Nekako mi izgleda kao svjež :sta: Pitam zato jer ponestaje mi stare, a neznam smijem li im dati svježu. Sorry za :off_topic: ::lose::
 
To je novi kukuruz vlage oko 30% i mladi ga rado uzimaju jer je mekan pa ga pojedu celog...
 
2zstdnp.jpg

j8phj4.jpg

2dkcs9f.jpg

Evo mog patuljastog lavljoglavog dok je imao grivu sad je nema sigurno mijenja dlaku pa koliko ce mu biti potrebno vremena da je povrati i koliko odprilike koshta da se kupi patuljasti lavljoglavi kunic. :ppozdrav: :cao:
 
Nazad
Vrh