Torpedo

daki-TD da si prelistao temu nasao bi ovu tabelu :cao:
meshter je napisao(la):
Ove tabele vaze za sve Torpedo traktore od TD 40 do RX 120 sa torpedo motorima, ne vaze za RX 170 jer on ima TAM-ov kamionski motor. Tipovi motora se vide u proslom postu koji sam stavio u ovoj temi :ppozdrav:

skxn4g.jpg


24g2kug.jpg
 
Hvala meshter korisni podaci sacuvacu slike u zlu ne trebalo u dobru se naslo :ppozdrav: naprawio sam folder gde sve podatke vezane za mehaniku sacuvam pa ako zatreba da delimo sa svima :cao:
 
A sto bi to radio kad Torpedo ima motor od 60 konja.A i da moze kojim slucajem, za kratko vreme, neces imati menjac
 
ljudi interesuje me kolika je matematika skinuti sa torpeda 7506 special pumpu visokog pritiska tj bosch pumpu?
 
Pa to je viša matematika gde se koriste integrali i diferencijalni račun!
Postavite konkretno pitanje.
 
pa konkretno pitanje glasi kako ide postupak skidanja pumpe,na sta treba da se obrati paznja i da li to moze neko uraditi sa malo znanja mehanike ili je potrebno naci dobrog majstora....
 
Zanima me nesto oko torpedo traktora .Ja ga nemam mozda ga i kupim jer bi da se otarasim belorusa 82 .Pa me zanima 75 ks sa prednjom vucom ili 90 ks ,koja im je brzina u transportu dali ima brzi i sporiji modeli ili su svi isti .I kakvi su potrosaci ,menjaci i tako dalje pa ako neko zna neka kaze
 
Lepa masina :D :D
Post je spojen: [time]1300316019[/time]
_________________________________________________
isidor je napisao(la):
Zanima me nesto oko torpedo traktora .Ja ga nemam mozda ga i kupim jer bi da se otarasim belorusa 82 .Pa me zanima 75 ks sa prednjom vucom ili 90 ks ,koja im je brzina u transportu dali ima brzi i sporiji modeli ili su svi isti .I kakvi su potrosaci ,menjaci i tako dalje pa ako neko zna neka kaze

ako te ne mrzi prelistaj malo ovu temu i sve sto te zanima je opisano do sitnih detalja :cao:
 
Isidore, o svemu što si pitao ima već pisano u ovoj temi... Ukratko: Torpedo manje troši i udobniji je od Mtz, ali je sporiji i ima nežniji menjač.
Nisam još čuo da je neko prodao Mtz da bi kupio Torpedo. :sta: Obično se to obrnuto radi.
 
Pa na jesen cu znati kako stojim finansiski pa uzmem remontovanog torpeda ,nema taj kod mene sem pripreme i transporta sta raditi jer za oranje koristim volva
 
Nazad
Vrh