Torpedo

Dobar je rus za transport i za silovanje u losim uslovima rada, ali Torpedo sa uradjenom kabinom (podignutom) je mnogo udobniji u prihvatljivijim uslovima. Licno sam tvojeg misljenja u vezi razlike u potrosnji ali ako silujes Torpedo kao ruju, nece dugo.
 
Mislim da su Torpedo traktori bili dovoljno dugotrajni dok su bili sa originalnim delovima. Kako neki deo zameniš, to više nije to...
 
worm je napisao(la):
To sam i ja malopre spomenuo
treba znati sa njim raditi
nije za svakog
Ja ako ocu nesto da milujem ja cu povesti zenu na njivu ne traktor :haha: :haha: :haha:
Zenu teram da radi u kuci a traktor da radi na njivi i to 1ks po hektaru , pa kad stignu jesenji radovi nema vremena za milovanje
 
Kreni na vreme pa ce za sve biti vremena :haha: :haha: :haha:
Post je spojen: [time]1298386013[/time]
_________________________________________________
zorancile je napisao(la):
Mislim da su Torpedo traktori bili dovoljno dugotrajni dok su bili sa originalnim delovima. Kako neki deo zameniš, to više nije to...

to si u pravu ovo danas bar sto se tice zupcanika u menjacu
ko da su deca pravila od gline pa malo ispekli
priblizno isti kvalitet :haha: :haha:

jedino skopati negde ko prodaje polovne a dobre orginalne zupcanike od nekog rasturenog menjaca
 
mijat je napisao(la):
Da li znate koliko kosta zadnje staklo, siroka kabine za TD 75? Hitno?
pogledaj u temi stakla za kabine imaš broj od firme goran staklo pa zovni i pitaj to ti je najbolje nego ovde da lupamo cene onako bez veze. Poz.
 
Zna li neko da mi kaže koja je razlika između Special i Adriatic diferencijala i kojom brzinom se kreće Special u 1-rvoj i 2-rugoj brzini,a kojom se kreće Adriatic u kilometrima na sat.
I koj se pokazao bolji za oranje (odnos brzina -snaga,maximalno iskorišćeno)Special ili Adriatic diferencijal (naravno govorim o 9006 modelu)...... :bravo:?!
 
razlika izmedju adriatika i speciala u konusno tahjirastom 8-38 9-38 adriatk mnogo brzi ore manjom brzinom 2 radnom obavezno radnom
 
baš naprotiv u radnim brzinam vuče oreko širokih zupčanika a u brzim preko sihrona imaš sreće što nisi otkio spojničku večeras ću postaviti izgled menjača sa šeme iz kataloga pa ćeš shvatiti o čemu pričam u radnim mu nemozeš ništa jel su široki po 3cm i plus kosi to dodje još 30posto više :nono:
 
Izvini a od kad ti radis sa 90kom ?

Post je spojen: [time]1298454169[/time]
_________________________________________________
imam i ja crtez menjaca i rasturao sam ga tako da i uzivo znam kako izgleda
a teorija i praksa nisu uvek isti
na radnom hodu ce otici oni glupi lezajevi kako ih samo onako lose napravise
a sto se tice samih zupcanika ja sam u radnom uspeo zubb da otkinem dok u brzom ne
 
nema na čemu samo je dobro poznajem a ovo ti je dobar savet za kasnije imam je oko 10g
 
e pa zavisi i kako se tera masina i u kakvoj se zemlji radi
al ne izmisljam ja to
mozes da vidis kod svih da je taj radni hod slaba tacka
Post je spojen: [time]1298454835[/time]
_________________________________________________
mnogo njih je kostatovalo tu istu stvar i to nije krenulo od mene ali se slazem sa njima po tom pitanju

e pravi politicki odgovor :haha: :haha:
 
Nazad
Vrh