Torpedo

Jedno pitanje za sve vlasnike torpeda?

Kakav je torpedo kao traktor,ima li neku falinku?Ne čega trena da se pripazi kod njega?

Pozdrav. :ppozdrav:
 
Pročitaj malo unazad, komentarisali smo o njemu... Sve u svemu, motor nije loš (malo troši,lako pali), menjač nije baš idealan (relativno slab za tu snagu i ima problem sa neorginalnim delovima). Hidraulik nije loš ako nemaš neke preterano velike mašine (8-redna sejalica npr.).
Ako imaš tešku zemlju, bolje uzmi Mtz. Ako imaš laku zemlju uzmi Torpedo i manje ćeš trošiti goriva.
 
@ Milos dt. Ja imam 7506 a 86 godiste 96 godine je radjena generalna SAMO motora diferencijal i menjac apsolutno ni pipnuti nisu. traktor ima sati pun k. i ja sa njim nikakvih problema nisam imao. godisnji prosek mu je 580 sati. Traktor zahtevan paznje svakako. Delovi su dosta skupi,ali ako se vodi racuna o masini i ne crkava toliko. Drugar je prosle godine kupio 9006 za 6000 hiljada evra ulozio je u nju oko 3700-4000 evra sve je radjeno sem diferencijala sa njim stalno neki problemi nece da dize a nova pumpa razvodnik prednja vuca mu crkla neki dan. Drugi jedan kolega imao je strasne probleme sa menjacem i nikak da ga kompletira da radi da idemenjaj maistora ovo ono nikako,toliko je ulozio u traktor da ne smam ni napisati jer ce te misliti da lazem. Sad je otisao u Djakovo po delove za menjac ceka da bude gotov. Jos jedan covek u selu je kupio pre dve godine 9006 od onog coveka sto ih remontuje iz beceja sto i prikolice pravi dok je dosao kuci ostao je bez pritiska ulja. Po mojoj proceni 7506 je bolja investicija jer je pogodjena serija dok 9006 nije zbog toga jer je motor prejak za taj menjac. :cao:
 
Nazad
Vrh