Torpedo

a jel znate gde moze da se kupi motor solidan za 45-cu?
 
zorancile je napisao(la):
Šta mislite da li vredi dati 6000 evra za RX 100 ? Ispravan, gume 50% dobre, motor 50%.

kako su tako pojeftinili dajcevi. ja znam kad sam bio na vasaru 75-ica u fulu sredjena i odradjena bolje nego ova sto je stavio sakuljanin trazili su 12 000 evra. a za obicne modele samo sredjene i ofarbane u dobrom stanju cena 8,9,10 hiljada evra. mada sve zavisi sta mu ne valja na motoru. pre jedno 4,5 godina moj prijatelj uzo je rx 110 iz PIK "Stari Tamis" za valjda 2,3 hiljade evra. ali je kao bio u losem stanju. on je dodao par sitnica i zamenio nesto, sto ga je kostalo mozda jos hiljadu evrica i eo sad tera samo tako. tako da uzmi :DD
 
Ne postoji Torpedo rx-110.
Postoji rx-100,rx-120 i rx-170.
Uglavnom ti su traktori jeftiniji zato sto je problematičan.Menjač i hidrauilika.Dostupnost do dijelova je teško,Inače ako se održava pazi i mazi taj traktor će poslužiti gazdi jako dugo.
 
a oni dx-ovi sto imaju to su isti samo sto je ove rx-radila rijeka ja mislim a dx-valjda nemacka bas. da ne postoji moza dx 110? a ako ne moja greska i hvala na ispravci :D
 
zrine892 je napisao(la):
Ne postoji Torpedo rx-110.
Postoji rx-100,rx-120 i rx-170.
Uglavnom ti su traktori jeftiniji zato sto je problematičan.Menjač i hidrauilika.Dostupnost do dijelova je teško,Inače ako se održava pazi i mazi taj traktor će poslužiti gazdi jako dugo.
Zato su TD 90 i 75 zakon i kad im unistis menjac delova ima koliko hoces :osmeh:
 
Tako je :D
Inace ispravak za rx-170 on je odlican traktora.Menjač mu je kvalitetan ZF i hidraulika takoder.Samo sto su ih vremena pregazila i terano je u svim kombinati i duše im povađene :zli:
 
Neznam.Mozda majstor nije bio dobar :sta:
Ali priznajem da nije to to.Uglavno kolega je dao praviti nove zupčanike za svoj rx-100 i eto da kucne o drvo i dan danas radi traktor.A ima to već 2-3 godine .
 
Svi torpedi su zracno hladenje

4006,4506,5506.6006,6206,7506,9006
Serija rx100,rx120,rx170
Pa serija tx
45,55,65,75,80

Mislim da sam neke izostavio,ali uglavno svi su oni zračno hlađenjem...
 
ej ljudi stvarno mi treba motor od dajca 45 da je dobar i koliko bi to kostalo?molim nekog ko zna da se javi
 
pitaj u firmi VEDEX na novom Beogradu su kod buvljaka telefon 011/311-99-25 011/31199-28-fax
oni su distributeri dajca
 
I meni se svidja taj vazdusar motor kad ti curka nafta ili ulje negde al' samo malko pa to lepo turbina sve uduva u kabinu tako da smrdi kao pumino gnezdo u podne! :haha:
 
Nazad
Vrh