Torpedo

Tako i kod mene zuji pumpa kada je ulje hladno,posle ne. Inace sve je ok.

Послато са HTC Desire 650 уз помоћ Тапатока
 
Moze biti (a ne mora) da je neki od filtera prljav, pa dok je ulje hladno i gusto, pumpa ne dobija dovoljo ulja i stvaraju se mehurici. VEOMA stetno po pumpu.

 
Kako da promenim ulje u hidraulici torpeda 62-ka dosad sam samo dosipo supr long 15-40 mozda negde pise al nsam nasao
 
Кад седнеш спистиш главу доле и ту ти тачно између ногу:osmeh:

- - - - - - - - - -

Kako da promenim ulje u hidraulici torpeda 62-ka dosad sam samo dosipo supr long 15-40 mozda negde pise al nsam nasao

Нема испуст мораш га извући ако оћеш да мењаш
 
Gde se nalazi broj kabine ili fabricki atest drugari? Pokusavao sam naći bilo kakav broj al nisam uspeo?

Послато са HTC Desire 650 уз помоћ Тапатока
 
Do prvog na usisu skineš sediste i poklopac i tuj je
Drugi je u tom aluminijumskom kućištu odvrveš tri srafa


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Kako da promenim ulje u hidraulici torpeda 62-ka dosad sam samo dosipo supr long 15-40 mozda negde pise al nsam nasao
Skineš izlaz iz pumpe donja cev tu staviš kantu da ulje ide u nju i upališ traktor, kad sve iscuri vratiš cev, naspi Kantu nafte 8_10l umesto ulja upali da radi jedno vreme malo nakaj poluge i opet ispusti da malo ocisti sistem
E kad izadje nafta ostavi da okapa sva pa tek onda novo ulje uzmi neko socijalno naj jeftinije SAE 30 i nemas brige

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Rosi mi na ovom cepu od hidraulike od klipa,gde mogu gumicu da pronadjem,zapravo kako pravilno da je trazim?!

53209778_294586771215411_3693950441843851264_n.jpg
 
Nazad
Vrh