Torpedo

Ta pumpa stvara veci pritisak,na autu mi puklo crevo,dok sam ga isterao iz garaze otislo oko 10litara,..druzdm odi lepo kod bosiste,nek ti on namontira ac pumpu pod garanciju,i miran si.ne razumem kako ti to pravi probleme,
 
Elektro pumpa ti treba

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока

Pa kakva je ovo mehanička zar nije na 12v?

- - - - - - - - - -

Ta pumpa stvara veci pritisak,na autu mi puklo crevo,dok sam ga isterao iz garaze otislo oko 10litara,..druzdm odi lepo kod bosiste,nek ti on namontira ac pumpu pod garanciju,i miran si.ne razumem kako ti to pravi probleme,

Nema ništa od garancije i majstora jedino Sv.Petar da sidje i da je namontira tj. neka viša sila ,kvalitet tih pumpi je smeće i neću da ih stavljam dosta je.
 
Jbg,ako kupujes na vasarima,i ne mozes drugo da ocekujes,.nisam cuo da neko ovde ima toliko problema oko ac pumpe.
 
Jel znaš koje su pvp išle u Torpeda i razliku izmedju tih pvp i ac pumpi? Ne kupujem ništa na vašarima sem osigurača šrafova i bombona.:osmeh:
 
Na benčićevu pvp ide klipna ac i to je ok ,a na ipm ide membranska ac i to zadaje posle odredjenog vremena glavobolje.
 
Kad bi jedan dan radili sa TD 48 Adriatikom obilazili bi 539 u širokom luku.

Pa da moramo zecove sabirat po njivi.
Hidrulik da ne pričam ima jedan 48 blizu mene a prijatelja sva td 45 imaju .
Pa puknu poluosovine pa lamela hidrulik spor .
M9j hidrulik na fergi od 77 godine dan danas nikad rađen.

A inače tvornica od torpeda je jad i tuga bio nedavno tamo.
Da je valjao nebi zatvorili .
Kod nas ga rijetki vole .
Brat radi s 7506 i katastrofa brzine iskaču a samo piljevinu gura cjel vijek.

Neki dan mi je kolega s td 45 sijao travu a hidrulik spor moracturirat da digne.
Slabo se vidi daleko bilo
 
Pa da moramo zecove sabirat po njivi.
Hidrulik da ne pričam ima jedan 48 blizu mene a prijatelja sva td 45 imaju .
Pa puknu poluosovine pa lamela hidrulik spor .
M9j hidrulik na fergi od 77 godine dan danas nikad rađen.

A inače tvornica od torpeda je jad i tuga bio nedavno tamo.
Da je valjao nebi zatvorili .
Kod nas ga rijetki vole .
Brat radi s 7506 i katastrofa brzine iskaču a samo piljevinu gura cjel vijek.

Neki dan mi je kolega s td 45 sijao travu a hidrulik spor moracturirat da digne.
Slabo se vidi daleko bilo
Da li ti radiš ista osim što kontriras po internetu?
 
Ja tvrdim da je nov bio dobar ko je kupio novog I pazio mazio I znao je 4006 da izgura I 10000h
Isto tako sam imao dva fergusona mi smo prvi vlasnici 533de luxe samo sto mu DECU nismo pravili
Nodet 6redi
Sip berac
Balirka poljostroj
Spartac 4reda
Prskalica 440
Kosacica 165
Vadilica za krompir
Sejacica za krompir
Prikolice kiper 4t
I izgurao KASLJO 14000h nikad otvoren nikad nista vozili ga KURTA I MURTA pola sela se ucilo na njemu vozili sezonci iz BiH nema ko nije
Drugom je pukao spanner od lanca I stigao ventile na 7500h I ubacen 542motor I gas ide eno ga tri sela dalje
Dajc je bio dobar a TORPEDO je druga prica

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Универзална електрична АЦ пумпа ниског притиска 12В, има да се купи у Новом Саду, преко пута полиције у Краља Петра. А може и од аута, али мораш смањити притисак. Ако имаш таложну чашу, задржи њену намену.
 
Poslednja izmena:
Pa da moramo zecove sabirat po njivi.
Hidrulik da ne pričam ima jedan 48 blizu mene a prijatelja sva td 45 imaju .
Pa puknu poluosovine pa lamela hidrulik spor .
M9j hidrulik na fergi od 77 godine dan danas nikad rađen.

A inače tvornica od torpeda je jad i tuga bio nedavno tamo.
Da je valjao nebi zatvorili .
Kod nas ga rijetki vole .
Brat radi s 7506 i katastrofa brzine iskaču a samo piljevinu gura cjel vijek.

Neki dan mi je kolega s td 45 sijao travu a hidrulik spor moracturirat da digne.
Slabo se vidi daleko bilo
Ja ima D4006 sa 8000 (ako ne i 18.000) rc. Beckerovu petorednu sejalicu punu semena lansira na leru da traktor poskoci kad prekine dizanje. Drugi je problem sto hidraulika cupka,a to da sporo dize ne pije vodu, bar kod mene. Sa menjacem takodje nemam problema.
 
Ja ima D4006 sa 8000 (ako ne i 18.000) rc. Beckerovu petorednu sejalicu punu semena lansira na leru da traktor poskoci kad prekine dizanje. Drugi je problem sto hidraulika cupka,a to da sporo dize ne pije vodu, bar kod mene. Sa menjacem takodje nemam problema.

To nije torpedo ne mješaj kruške i jabuke.
deutz je razlika od torpeda po kvaliteti
 
@577 svi mi svoje hvalimo ja imam devedesetku nebi ju dao ni za jedan imt niti ista drugo nosim plug lemken opal 090 3x14,rotodrljacu i masinu zitnu 2,5m u kombinaciji, radim 35kj zemlje svoje na hidraulici jednom pumpu zamjenio i to je to, ja prezadovoljn omjer ulozenog i dobivenog odlican, nemoj kudit bez veze, radim s njimvec7-8 godina i nikad ga prodat necu a pogotovo necu ga imt-om zamjenit, a ono sto si ti postavio sliku je lešina neka ofuljana, koja niej ni za sta ..
 
Nefalim ja ništa bar ne kao ti .
I meni 560 radi s lemkenom ko od šale da se ni ne ugrije.
Ovdje svi imaju problema s torpedima i niko ih ne voli rijetki su.
Nema dijelova a obo sto ima poluosovina za td 45 320 eura .
Čovjeku pukla na kraju je varena .
Dijelova nema a nije neka ni tvornica bila mizerija .
Da je valjala imalo nebi ju odmah zatvorili
A ima jedan 48 u blizini gazda se isto hvali kako ima 15000 sati a ja imam 15 puta više zemlje pa me onda zanima koliko je moj fergo napravio sati onda.
 
To nije torpedo ne mješaj kruške i jabuke.
deutz je razlika od torpeda po kvaliteti
Plocica i saobracajna kazu drugacije. Motor je original Deutz. Radi 10-15 hektara godisnje povrsinskih radova i nesto transporta. Kod mene je osma godina cini mi se. Jednom sam mu zamenio lamelu, pokusao da resim cupkanje hidraulike (neispravan razvodnik), malo predihtovao motor i sad mu moram srediti glave (losi ventili) i dizne. Drugih vecih ulaganja nije bilo osim farbanja i biksnovanja trapa kada je kupljen.
 
Sto ja rekao moj pokojni deda, inace ljubitelj ruskih traktora (spasili ga od kocijasenja) " TO SAMO ZOVU I SMATRAJU ZA TRAKTOR ONI STO NISU PROBALI KAKO IDE, I KUD IDE TRAKTOR!!
Meni kao detetu bill zanimljivo komsija ima dva bas DEUTZ jedan mali 4006 a drugi valjda 10006 ili 11006 sestak nije duplak 68g valjda je 06 nisam siguran,
Pitam ja dedu sto mi nemamo zeleni traktor a on je uvek imao odgovor u rukavu
Naj vise je voleo.malog rusa T40 kleo see njega a nikad nije savladao menjac do kraja
Velikog rusa 82 nije kontao brze I spore to ga je ubijalo pa ga nije vozio
A IMT je ganjao u pravom smislu te reci!
Rus mu je bio SPASITELJ!!!


Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh