Torpedo

Ovo je ne vidi se bas najbolje? Pomoćni cilindar ili?

Послато са HTC Desire 650 уз помоћ Тапатока
 
Ahaaa bombicaaa kako si to povezao?

Послато са HTC Desire 650 уз помоћ Тапатока
 
Ljudi kako naštelovati boš pumpu na torpedu 90 šestak.Drugaru procurio semering na pumpi bošista odradio ali sad malo vergla dok ne upali i ne jednako radi dok se malo ne ugreje a pre skidanja pumpe je radio i palio perfektno,mada vidim da je pumpa malo zakrenuta u odnosu na stanje pre skidanja vidim po tragu na dekli.
 
Meni je to majstor stelovao po "sluhu"
Inace pre je radio samo Dajca, veoma dobro je upoznat s' njim.
Perfektno radi isto tako i pali.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Pumpa na dajcu ima toliko osetljiv regulator da cak ako prespes ulje u redulatoru nece da upali!!!
ZNAM DA ZVUCI SASAVO ALI JE TAKO

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Koliko se secam ima mera za kolicinu ulja neki cepic, znam da ZVUCI sasavo ali ja u firmi zabodem pumpu u traktor, upalim isteram is radionice, predam traktoristi on ode da zameni ulje u motoru da dospe u pumpu kad je zavrsio nece da sastavi da upali, ja gledam pa sad je palio mater mu kad mi kaze kolega sigurno su presuli ulje u pumpi i stvarno on otisao I sredio stvar za minut, a na to mi lici kazes tesko pali I neravnomerno radi hladan

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Koliko se secam ima mera za kolicinu ulja neki cepic, znam da ZVUCI sasavo ali ja u firmi zabodem pumpu u traktor, upalim isteram is radionice, predam traktoristi on ode da zameni ulje u motoru da dospe u pumpu kad je zavrsio nece da sastavi da upali, ja gledam pa sad je palio mater mu kad mi kaze kolega sigurno su presuli ulje u pumpi i stvarno on otisao I sredio stvar za minut, a na to mi lici kazes tesko pali I neravnomerno radi hladan

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
Luka, zar ne bi trebao da ima metalnu cev za "preliv" iza pumpe ako se prespe ulje?
Ja se nesto ne secam posto kod mene matori vodi ranuna o tome pa ne mogu sa sigurnoscu da tvrdim.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh