Torpedo

Jel zna neko prosecan vek sata obrtaja torpida ali ovih sada :ppozdrav:
 
Tko jos potrosnju gleda bure goriva dole,gore, jednostavan traktor, primjer meni je nedavno dernilo međuvratilo u diferencijalu kupio sam polovno kod lika koji ima 10,20 torpeda u djelovima za nekih 60-70 eura, zamjenio sam i gas dalje, ne ocekuj neki komfor, mjenjaci znaju stradavat, moj 5 godina ide od opravke mjenjač funkcionira, netko to rastavlja u godini po 2-3 puta, kako kome ja sam prezadovoljan tim traktorom, koliko para toliko i muzike ..
 
Kakva su iskustva sa 9006? Interesuje me potrosnja delovi... Inace ne treba mi sa prednjom vucom,uzeo bi 2wd...


jednoga sam gledao oko 2900€ registriran......bez prednje vuče, fale lijeva vrata,

ostalo sve ima, i nekad hoće iskočiti iz 4 ili 5 brzine, al gazda kaže kada uhvati opterečenje, onda neiskače, drugih problema nema.....

izgleda to dosta povoljno, motor suh ko barut
 
Moze li neko slikat gde dolazi na torpedo 6006-6206 sajla za obrtaje na motor i dal pinjon kod njega stoji na satu ili motoru
 
Moze li neko slikat gde dolazi na torpedo 6006-6206 sajla za obrtaje na motor i dal pinjon kod njega stoji na satu ili motoru
Nemam sliku ali mogu pokusati da objasnim. Ima napred na dekli, sa strane alternatora (a ispod njega) jedna rupa koja je zatvorena ostattkom stare sajle (kljuc 17 ili 19) i u nju se uvrce ona strana sa srafom i na kojoj strci cetvrtka od sajle. Deo koji ide na traktometar ima kao neku pecurku. I uzmi izvadi sajlu iz burzira, potopi je u gusto ulje (sae 90 ili 140) ili je dobro namazi nekom masti. Ja sam tako uradio pre 3 godine i jos sljaka.
 
Znam da ima dva tipa menjača kod torpeda 75, jedan ide u H i ona druga verzija. U čemu je tu stvar? Da li u igru ulazi godište?
 
Nazad
Vrh