Torpedo

Poslušala sam Vaš savet i veznu motku odnela strugaru.Za par dana je odradio, samo sada da služi. U Jusel-u nema na lageru a ni u N.sadu.
 
2a5bqk4.jpg
[/IMG]
 
ima problem sa gumama na traktor su 14 i mlogo mi lepi blato na krilo desno dok orem .a gume dobre nekupuju mi se obe 13 tice nove. dali je moguce samo jednu staviti.dali ce nesto stetiti na menjac.
 
Kiraj gde ste uzeli karike i na tim malim torpedima jel ide tri karike po klipu?
 
Karike su od pre.Prva ugradnja je sa 3 karike a posle genralne je sa 4 karike .
 
Potrošene karike.Vodjice ventila su dobre ali ne znam zbog čega su sic ventila i ventil bili "natučeni".Mislim da je gerež od ne sagorlog ulja (nešto kao smola) uzrokovalo da ventil ne naleže pravilno.
 
Kiraj jesi li morao novu glavu da stavljas,koliko je kostala popravka.Kako nastelovati kvacilo na torpedu 6206,desava se da prvo krece pa onda vratilo kardana pocne da okrece.
 
Nisam mora da stavljam novu glavu.Obradjen je sic ventila i zamenje je izduvni ventil. Mašinska obrada je 1500 dinara a ventil je 530 dinara.
 
Poslednja izmena:
Pa da to je to,samo je tu posao ustelovati kompresioni prostor.




Kako nastelovati kvacilo na 6206 sta uraditi da bi prvo kardan poceo da okrece pa onda traktor da krene,kod mene se nesto zeznulo prvo krece pa kardan pocinje da okrece.
 
Nazad
Vrh