Torpedo

ja sam juce pri put balirao i mogu reci potrosac mali ali mora 2000 obrtaja zavisi od velicina otkosa.samo mi se nesvidja sto mu spore brzine malo brze prva spora nije kao kod 539 .

u kom smeru se steluju kocnice dali sravcigerom da guram onu zvezdu prema gumi il prema poluge?
 
Poslednja izmena:
Skoro sam stelovao kocnice ali da me ubijes ne znam na koju stranu. Probaj na jednu pa ces videti. Ali verovatno je pogresno.:haha: Tako je bar kod mene bio slucaj.
 
Jel ima nekih vecih razlika izmedju obicne 75 ice i tx 75?
Osim sto je odvojena kabina?
 
E, sad je isti menjac ili nije :sta:
Mislim da su isti menjaci s tim sto je po komforu TX daleko ispred TD serije. Menjac jeste u sredini, ali se moze preraditi da bude sa strane(uzme se dekla od nekog Deutza) jer je kabina odvojena od poda i zatvorena sa svih strana tako da je buka daleko manja a i nema toliko prasine. Tu je mislim i bolje sediste kao i uljni radijator za grejanje. Sve u svemu, mnogo udobniji traktor. Postoji i varijanta TX80, tj TX 75 sa turbinom:ppozdrav:
 
Pozz drugari! Zanima me gde da kupim tanjirastu oprugu pipke i lamele za torpeda od 60ks gde je najbolji kvalitet? :)
 
kakav je traktor td55 ili tx 55????

nenađem puno teksta o njemu......i zanima me širina traktora
 
Pozz drugari! Zanima me gde da kupim tanjirastu oprugu pipke i lamele za torpeda od 60ks gde je najbolji kvalitet? :)
Lamele i tanjirastu oprugu imas u Jusel Sabac. Kad sam kupovao, imali su Kronovu lamelu a tanjirastu oprug nisam ni menjao jer nije bilo potrebe. Kad sam kupovao nisu imali poluge, pa sam trazio na drugoj strani. Imas na Kupujem Prodajem kodjednog iz Beograda, mislim da se zove Aleksandar. Meni je poslao komplet poluge, osovinice i oni federi za 40e, nesto jeftinije nego koliko su mi trazili u KND.
 
sta znaci ova buksna na prvom cilindru
fotografija-0140.jpg
 
znaci ostaje mi samo sat da kupim???prepostavljao sam da je za to fala
Izduvaj ili opeti malo rebra cilindara. vidim da ima malo prljavstine. Sat imas da kupis u Jusel Sabac(bar je bilo). Odgovara i od nekog Deutz-Fahr kombajna, samo sto on mema temperaturu izrazenu u stepenima, vec je skla podeljena na zelenu(radna) i crvenu(previsoka) zonu:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh