Torpedo

Znam sta si hteo reci.....ali se i taj RX da pokazati dobro.....samo ga treba malo vise paziti, mislim voditi racuna o njemu. Mada za ovaj jedan sto ja znam da je bio u N.Milosevu, covek je imao samo hvale za njega, a cepao ga kao djavo jedno 5 godina(valjda ga posle zato i prodao :osmeh:)
 
Je li, onaj što ga u Novom Miloševu zovu Pečenj, jel prodo neki od ona dva berača što ih je nasklapo?

Ono su mu stvarno fest berači.

Zamalo sam jedan pazario, al' se on u zadnjem trenutku predomislio.
 
Jedan moj poznanik je takodje imao RX 170 i prodao ga je jer je imao problema sa menjačem. Mislim da je par puta sređivao menjač ali je na kraju ipak prodao traktor.
 
Pojavila se nova devetka kod mene, još ne znam čija je, bila mi je daleko pa je radio max zoom i uhvatih je nekako.

PICT1998.jpg

PICT1999.jpg
 
Meni se svidaju pogotovo 75ca i 90tka ali kubure sa menjacima!Drugar ima 45icu kupio za 1500e sa 1600 radnih sati!Za sad radi OK s tim sto ga koristi za spartanje,prskanje....lake poslove.E da i mnooogo su spori i imaju vazdusno hladenje sto mi se u opste ne dopada...
 
komsija ima 45-icu taj prasi kao lud,ore i ostalo 20 i koje jutro sa njim vec skoro 30g i neverovatno kako jos dobro radi,jesino je kvacilo jaaako tvrdo on kaze da je takav stigao iz fabrike

e da posto imaju dugacak prednji most mislim da su dosta neokretni ti veci 75 i 90,pa nadalje,kakva su iskustva?
 
imam ja i 40 i 90 ma dobar je 90 niko nemoze da veruje brze se okrece od 40!!!!ko neveruje nek dodje kod mene da vidi uffff kakav zvuk mocan tek ima i kako vuce!!!!za mene je on veoma ali veoma dobra masina !!!
 
jel neko od Vas orao sa 90-kom (bez prednje vuče) plugovima 3 brazde prevrtači?
 
doneo sam Regent 3 brazde prevrtač 3x30 iz CH i moj Torpedo ore i preko 30cm bez blokade. Mislim da je to do naše zemlje,dosta je lagana. pa valjda zato i prednja vuča nije potrebna
 
Ne znam ni kako ćeš da ga nosiš, a ne još i da oreš sa TD 90 bez prednje vuče :sta:
 
Slazem se sa cugim, u nasem ataru je dosta teska zemlja tako da belarusi imaju malo problema sa trojakom pogotovo za zimsko oranje a u zadruzi imaju i par devedesetki koji oru sa belarusima i vidi sa da ih devedesetke lakse vuku od belarusa 820.
Trojak je taman za devedesetke po mom misljenju bar u nasem ataru.
 
Nazad
Vrh