Torpedo

Na malom gasu sa tanjiračom kad okrećeš treba ti oko 10 metara da uđeš u prohod pored.Mislim da zelenku treba više?:ppozdrav:
Al opet poredi se ZGLOBNI traktor sa običnim.
E sad volem torpeda pored svih mana SAMO što je zelene boje.:haha:
 
To su gluposti da je Torpedo toliko neokretan traktor,45-ca se okrece u mestu,a i ne okreces ga svaki cas.I glupo je uporedjivati traktor sa prednjom vucom i bez nje.Logicno je da se bez prednje vuce lakse okrene.
 
Svaka cast za traktore vidi se da ih odrzavas to volim da vidim uredne traktore.. Bravo... :bravo::bravo::bravo:
 
Poslednja izmena od urednika:
Trudimo se koliko mozemo..... mada kod mene i ne rade puno, oko 30 kj! Cele godine leze pod shupom....
 
Tako i treba kad se ne radi oprani i pod supom tako je i kod mene sve pod konac sve se pere pa cak i drljace... Jos jednom :bravo:...
 
Torpedasi pozdrav jedna pomoc,od pre nekoliko meseca imam Torpedo75 sa prednjom vucom kome ne radi obrtometar,sajla je bila smotana iostavljena pored alnasera.Kako volim da sve funkcionise porucio sam iz jusela obrtometar i sajlu ali ne vidim nigde gde bih je prikljucio ,nema nikakav prikljucak da se vidi gde je bila stara sajla. veliki pozzzz
 
Pravim ovih dana prednju hidrauliku za moju 45-icu pa me zanima ima li na razvodniku još neko slobodno mesto gde bih mogao da prikačim instalaciju za PH i ako ima kojom bi se ručicom komandovalo,trenutno mi je u funkciji mala za zadnje poluge i velika za kipovanje mada sam mislio da ovo prikačim na cev za kipovanje ali nije zgoreg pitati ljude.
 
Poznavaoci Torpeda,
Mozete li pomoći oko ovog modela? Jel 45 il 48, adriatik,..? Na njemu nisam uspio naći nikakvu pločicu, osim na samom motoru gdje piše Torpedo i oznaka motora.
Godište:1988, snaga 33kW pri 2300rpm, oznaka motora 912T10Z, tezina 2300kg,gume zadnje 14,9R28
Sat mu je izbazdaren u miljama, izgleda da je bi za izvoz, Ima hidraulički volan, izgleda da ima nezavisno kvačilo za kardan, grijanje, izvode za spoljnu hidrauliku, izvod za kipanje i izvod zraka za kočenje.
Kakvo je vaše mišljenje o ovom modelu? Primjerak je veoma dobro očuvan. Koliko po vama vrijedi ovaj primjerak? Čini mi se da čovjek traži malo previše, 7000e.
106mvzo.jpg

2m6sxlx.jpg

1z7m0k.jpg

sv5dfa.jpg
[/IMG]
 
Pa i ja mislim da je malkice previse 7000... Za te pare se moze uzeti jaci traktor... A za ovaj sve mi se cini da je farban pa je zato u takvom stanju...:ppozdrav:
 
Znam da za te pare mogu kupiti jači traktor, al meni treba manji traktor, okretan i srednje težak. Razmišljam o dobarom IMT 549.
Nisam mu ni mislio dati svih 7000e, dao bi mu najviše 5500e.
 
Nazad
Vrh