Torpedo

E to se zove nemar ::lose::

@lisnik
Koliko znam ti crveni su radjeni uopste za inostrano trziste ,a ne samo za grcko


Po prici tog mog istog komsije sto poseduje tog crvenog Torpeda kaze da su oni isli za inostrano trziste a da je njegov konkretno isao za grcku,pa su ih vratili nazad jer crvena boja je sva bila isprskana zelenom,prilikom farbanja drugih,pa ih zato nisu pustili tu seriju da ode za Grcku.. On je bio direktor zadruge pa je preko nje kupio tog torpeda malo jeftinije bas zbog te mane sto je malo isaran sitnim kapljicama zelene boje... To je njegova prica a na traktoru se po negde jos vide te male tackice zelene boje... Kako je doslo do toga neznam... :ppozdrav:
 
žali Bože takve firme što se zatvori,dobri traktori pristupačni cijenom laki za održavat ali ko kod nas sve što valja uništeno

- - - - - - - - - -

bijeli su išli u španiju,zet mi je radio u torpedu pa sam ga pitao
 
žali Bože takve firme što se zatvori,dobri traktori pristupačni cijenom laki za održavat ali ko kod nas sve što valja uništeno

- - - - - - - - - -

bijeli su išli u španiju,zet mi je radio u torpedu pa sam ga pitao

Da su bili dobri ne bi propali ovdje ih ima tu i tamo koji samo iskaču iz brzina i lamele im se pale pa ih niko neće.
 
E druze to sto iskacu dobar majstor popravi,al kad majmun vozi on pokvari sve,da nekom das i saku peska,neko i to pokvari,a da nisu dobri i zahvalni ne bi rekao...kod nas skoro svaka kuca koja se bavi poljoprivredom ima 2 torpeda,recimo moj drugar do pre 2-3 god unazad sa jednim 7506 radio oko 300-350kj sve od setve do zetve,i NIKAD nije menjac crko.
 
Traktorista iz zadruge mi je lepo rekao,ako nije dobio slobodan dan,samo povuko do njive kvačilo kardana,do njive se upalio,traktor u radionicu a on kući,pa i za rusa ima caka,i za svakog,bio jedan koji je zglobaša uspeo demolirati za dva sata
 
Stoka. Kod nas kazu jebes Torpeda imali smo ih mi u zadruzi, nisu im crkavali menjaci nego nas je mucila hidraulika i malo malo pa smo im generalnu radili :sta: Nije mi bilo jasno kako pa malo po malo kroz pricu debili nikada nisu cistili filter za vazduh vec kad blindira skoro skinu ga i onda bez filtera odu da tanjiraju ili oru u prasinu zapaljeno strnjiste i zamisli cuda zakuje im motor. Takodje su vadili filtere hidraulike, boze moj sta ce to tu, i ko zna sta su sipali pa ih je zezala i crkavale im pumpe
 
E druze to sto iskacu dobar majstor popravi,al kad majmun vozi on pokvari sve,da nekom das i saku peska,neko i to pokvari,a da nisu dobri i zahvalni ne bi rekao...kod nas skoro svaka kuca koja se bavi poljoprivredom ima 2 torpeda,recimo moj drugar do pre 2-3 god unazad sa jednim 7506 radio oko 300-350kj sve od setve do zetve,i NIKAD nije menjac crko.

Meni je izbio seger snopa radnog hoda i rikverca u oranju ali sam zavrsio tu njivu, samo nisam u rikverc mogao pa sam kruzio na kraju njive,dosao kuci i rastavio ga. Kupio novi seger i promenio sam jedan zupcanik na gornjem snopu jer je bio malo okrnjen, mogao je jos ali kad sam ga vec otvorio da se i to promeni. Delovi (zupcanik, seger, silikon) su kostali 6000 dinara
 
Meni je izbio seger snopa radnog hoda i rikverca u oranju ali sam zavrsio tu njivu, samo nisam u rikverc mogao pa sam kruzio na kraju njive,dosao kuci i rastavio ga. Kupio novi seger i promenio sam jedan zupcanik na gornjem snopu jer je bio malo okrnjen, mogao je jos ali kad sam ga vec otvorio da se i to promeni. Delovi (zupcanik, seger, silikon) su kostali 6000 dinara
A zaboravio si na majstora Dodika (1000E):osmeh:
 
Nazad
Vrh